Sayfa 646/733 İlkİlk ... 146546596636644645646647648656696 ... SonSon
Arama sonucu : 5864 madde; 5,161 - 5,168 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1. İyi yine buna şükür. Geçen haftadan beri geçemedik şuraları. Haftayı güzel yerden kapasak bari

2.  Alıntı Originally Posted by YEŞİL BABA Yazıyı Oku

15 Ay toplanmış. 3 aydır yukarlarda.
    12-15 ay zaman içerisinde sabredene istediğini verir inşaallah.

OYUNCU bu güzelliği çizmişsin madem. Alkış...
    1 yıl vaktin var, hakkındır.
    LAKİN bu güzelliği hiç etme benim babam..

Bu formasyonun aylıklarda oluşmasına göre hakkı dip seviyesinden %300-400 , kırılım noktasından %100-150 olmalı. Aylık kapanışın olursa 4,17 üzeri olması bir ilk olacak ve pek tabi ki çok olumlu olacak benim babam..
    Yazdıklarımı tekrar yazayım.

"15 Ay toplanmış. 3 aydır yukarlarda.
    12-15 ay zaman içerisinde sabredene istediğini verir inşaallah.

OYUNCU bu güzelliği çizmişsin madem. Alkış...
    1 yıl vaktin var, hakkındır.
    LAKİN bu güzelliği hiç etme benim babam.. "
    Yazdığım hiç bir ileti Yatırım Tavsiyesi Değildir...

3. Bakalım hafta sonu kapanışını 4.24 direncini kırıp iyi bir kapanış yapacakmı🤨
    Ytd

4. https://www.yatirimkredi.com/vakko-yabanci-takas-orani

Yukardaki linkten spegin malini takibe devam.uc dort gun dusup,uc dort gun yukseliyor.sebebi tahtada mal yok.hacim yapiyorlar.hareket olsun..
    Yalniz bugun alanlari sevmedim.philip info felan var baslarda.kolay kolay bunlar boyle dadanmiyordu.yada spek kullanmiyordu.galiba baska grup bigin kagida girmeye calisti.bakalim ne olcak.

5. Okullara ara tatil verilince hisse.net ten uzaklaşmıştım bu hafta...Ancak eve gelebildik...

VAKKO da hakkını vermeye başladı bu hafta nihayet...

6. Her kademeyi en az 15 gun 100 kere ileri geri yapa yapa gidiyo.piyasaya gire cok geri kaldi.

7. Adamlar vakkoda oyle bir sistem kurmuslarki giripte. Ayni gunde 2 gunde haftada hatta ayda para kazanmak imkansiz...bugun aliyosun gunde 3 kere yukari asagi hizli hareket ediyo.tekrar asagi.aksam arti kapasa ertesi gun kesin eksi kapatiyor.bugun mesela 4.16 ile 4.28 arasi arasi.ha gitcek derken asagi.kimseye girip para kazandirmadan ufak ufak yukseliyor.bu hizla 5 leri herhalde mart 15 te gorur ))

8. Mrb arkadaşlar 2.95 ten beri bu hissedeyim..sizi misafir olarak takip ediyordum..artık aranizdayim..Allah nasip ederse Mart'ta kadar burdayım..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 646/733 İlkİlk ... 146546596636644645646647648656696 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •