Sayfa 366/733 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466 ... SonSon
Arama sonucu : 5864 madde; 2,921 - 2,928 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1. Lan bu nedir bu nasıl bir hisse milleti kandırıp bir satış haberi attınız ortaya. Bu satış hikayesinin aslı astarı var mı? Bilen biri bilgilendirirse seviniriz

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Satış/ortaklık hikayesinin tabi ki aslı astarı var amma şu ülkenin içinde bulunduğu konjonktüre bir bakın hele. Kim böyle bir ortamda bu ülkeye yatırım yapar. Tek eksiğimiz erken seçimdi zaten . Resmen anasını B.ellediler .

3. sistemde sorun var, adamlar kaçtır aynı filmi çeviriyorlar ama hesap soran yok.bizde bir umuttur bekliyoruz, niye fiyatı çıkartsın ki al-satlarla adamlar zaten malı götürdüler,ben daha önce yazdım bazı arkadaşlar suçlayıcı ithamlarda bulundular.ben kendime kızıyorum bir kere olsun hiç satıp alttan almadım. şimdi 1-2 sene sonra aynı filmi sahneye koyarlar. adın kadar fiyatın yok yazıklar olsun dicemde kime dicem.

4.  Alıntı Originally Posted by YaBgUdOkUz Yazıyı Oku
    Satış/ortaklık hikayesinin tabi ki aslı astarı var amma şu ülkenin içinde bulunduğu konjonktüre bir bakın hele. Kim böyle bir ortamda bu ülkeye yatırım yapar. Tek eksiğimiz erken seçimdi zaten . Resmen anasını B.ellediler .
    Bugün ki -6 düşüşün nedeni nedir sizce?

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by matador Yazıyı Oku
    Bugün ki -6 düşüşün nedeni nedir sizce?

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Satış/ortaklık işi başka bahara kaldı diye düşünen yatırımcılar hisseden çıkıyorlar işin özü bu. Zaten genel gidişat da iyi değil.

6.  Alıntı Originally Posted by ism9001 Yazıyı Oku
    sistemde sorun var, adamlar kaçtır aynı filmi çeviriyorlar ama hesap soran yok.bizde bir umuttur bekliyoruz, niye fiyatı çıkartsın ki al-satlarla adamlar zaten malı götürdüler,ben daha önce yazdım bazı arkadaşlar suçlayıcı ithamlarda bulundular.ben kendime kızıyorum bir kere olsun hiç satıp alttan almadım. şimdi 1-2 sene sonra aynı filmi sahneye koyarlar. adın kadar fiyatın yok yazıklar olsun dicemde kime dicem.
    Ewet bu cümlen çok iyiymiş. ...adı kadar değeri yok izninle bunu tweet de kullanacağım. ....

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. 3.60 a kadar gelecek diyen bir arkadaş vardı.Tebrik ederim
    Dahada düşmez inşallah.Şirket battıda biz mi bilmiyoruz.Endex çıkarken çıkmaz,inerken en önde.Patron alım yapmayıda mı düşünmüyor.Ortaklık arayışında olan bir firma sonuçta.

8. Seçime kadar hergün boyle asagiya mı basacaklar boyle giserse endeks 70000 tl bukur bizde kebap oluruz

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 366/733 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •