Sayfa 486/733 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536586 ... SonSon
Arama sonucu : 5864 madde; 3,881 - 3,888 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1. Arkadaslar 3 yildir bu hisseyi takin takip eden olarak soyleyeyim yabanci alisiymis citymis yatirim finansmis hepsi feyk.emin olun.yilda bir kac kez spek yabanci takasini yuzde 10 lara yukseltir.sonra sifira ceker.bu islem yilda en az 3 kere olur.sag cep sol cep..mal aslinda cok toplu.yarisi patronda is bankasindaki takas.en fazla 7 milyon lot var surekli disarda trade yapiyorlar.

2. Fakat soyle bir gelisme var sirkette.maglumunuz gecen sene ortak aradi.ama istedigini bulamadi.cunki onceki yillar dusuk gelir blancolari ve temettu felan yoktu.2 yildir duzenli temmetu odemesi ve iyi oranda blancolarda ciddi duzelme magzalarin acilmasi vesair patron kafaya koymus sirketi buyutecek.bence ortak aramak iyi sartlarda pazarlamak icin bu gayretler. Onu acik firmanin.bir kac yil icinde iyi yerlerde olabilir hissemiz...

3. Sonuna kadar katılıyorum bilanço yıllarca zarar geldi çünkü vergi kaçırmanın yolu Zarar açıklamaktı yatırımları bitti neredeyse ve kar payı veriyor amaç şirketim kar esiyor temettü verimi var havası vermek ama geçen seneden farklı bu seferki olay ortak haberi duyabiliriz bayram sonrası credit 450 bin aldı 1 ayda geçen sene citi 1 ayda anca toplamıştı 2.3 milyonu bugün 1 günde 1.28 milyonerler başına aldı üzüntüm ky döküldü
    Ytd

4. Niye üzülüyon ki sayon keremc. Adam mali senden benden ky dej alamadiktan sonra nasil götürecek birinden bulması lazim. Eşyanın kanununa aykiri..

5. hissedeki değişim

1 cıty'nin son 10 günlük alışı
    2 thy'ye yapılan iş
    3 gelen bilanço, öyle süper falan değil, iyiye gidişin başlangıcı
    4 yatırım finansın dünkü alışı tek günde
    5 bu alışa rağmen hissede 10'larca milyon lot işlemin olmaması vur kaçın durması

bunlar çok ama çok önemlidir.

6. 2019/06 CİRO:

608 Milyon TL

2019/06 NET KAR:

32 Milyon TL

2018/06 CİRO:

386 Milyon TL

2018/06 NET KAR:

20 Milyon TL

__________________________________________________ _______________

gidişat

ciro ve kar da %50 üzeri artış var

böyle devam ederse

yıl sonu ciro 1.350mn

kar 90 mn. gelebilir

+thy'ye satış ve KAR ??????????
    Son düzenleme : kitapci34; 10-08-2019 saat: 12:20.

7. Vakko türkiyenin en değerli, bence dünyanında en değerli markalarından
    kendim pierre cardin giyiniyorum
    eşim için daha vakko ya girmedim giremedim.

bıstte çoğu zaman kaybetmemeyi de hedeflemelisiniz, görünürde hissennin aşağıya gitmesi için sebep yok gibi, mal alma çabaları için yapılan hareketler olur.
    Son düzenleme : kitapci34; 10-08-2019 saat: 13:39.

Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Vakko türkiyenin en değerli, bence dünyanında en değerli markalarından
    kendim pierre cardin giyiniyorum
    eşim için daha vakko ya girmedim giremedim.
    Bana görede TÜRKİYE nin en değerlisi. Ortadoğu, Balkanlar,Doğu ülkelerinin en iyisi, Avrupada da hatırı sayılır bir yeri var.
    Büyük bir ihtimalle dışarıdan büyük bir marka ile ortaklığa gidecek.Zaten yavaş yavaş konsept değişikliği ve çeşitliliğine giderek hazırlanıyor. Doların değerlenmesi ile DESA, DERIMOD, VAKKO, BEYMEN Mağazaları oldukça hareketli.Yabancı misafirlerimizden ilgi çok. Antalyada turizm bölgelerinde durum böyle.

BİZ DEĞERİNİ ÖLÇERİZ,FİYATINA PİYASA KARAR VERİR.
    BURADA YER ALAN BİLGİLER YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİL,TAMAMI İLE ANALİZDİR.

Sayfa 486/733 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536586 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •