Sayfa 510/733 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520560610 ... SonSon
Arama sonucu : 5864 madde; 4,073 - 4,080 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Bende sinopluyum.artvini gordum.karagole gittim.yesili harika bir yer.guzel memleket
    karagöl bizim kazada ŞAVŞAT kısmetse gene gideceğim tabi gerçekten güzeldir, ama ben sinopu görmedim şimdilik.

Vakkoyu çift haneye vereyim türkiye turuna çıkayım.

2.  Alıntı Originally Posted by engineer✓ Yazıyı Oku
    https://i.hizliresim.com/XbM1M7.png

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Merhaba anlık pasta paylaşabilir misiniz teşekkürler

3. Firmanın mali durumu iyiye doğru gidiyor, yatırımcının ilgisini çekiyor, hisse buralarda konsolide oldu, bize düşen arkaya yaslanmaktır sadece.

4. https://i.hizliresim.com/odXRBX.png

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Ne speğe, ne de aracı kurumlara kızma hakkımız var, Herkes işini yapıyor ve mal almaya çalışıyor, bile bile mal kaptırıyorsak hata kendimizdedir, kendimdedir.

6. ak satıyor yatırım alıyor, yatırım satıyor ak alıyor 2 haftadır aynı senaryo ama hisse bir türlü 3,46 üzerinde kapanış yapmıyor.
    sürekli karşılıklı işlemler

7.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Ne speğe, ne de aracı kurumlara kızma hakkımız var, Herkes işini yapıyor ve mal almaya çalışıyor, bile bile mal kaptırıyorsak hata kendimizdedir, kendimdedir.
    kitapçı bey sürekli bu tür cümleler kuruyorsunuz hisse garanti yükselecek mealinde
    belki dediğiniz gibi hisse sağlam bir boğa piyasasına girip uçacak kanatlanacak uzun vadede ama
    bunu bilemeyiz beklenmedik ekonomik ve piyasa gelişmeleri süreci uzatabilir erteletebilir.
    Bu yazılanlardan acemi borsacılar yanlış anlamlar çıkarıp kısa vadede zarar edebilir

8.  Alıntı Originally Posted by obstinate Yazıyı Oku
    kitapçı bey sürekli bu tür cümleler kuruyorsunuz hisse garanti yükselecek mealinde
    belki dediğiniz gibi hisse sağlam bir boğa piyasasına girip uçacak kanatlanacak uzun vadede ama
    bunu bilemeyiz beklenmedik ekonomik ve piyasa gelişmeleri süreci uzatabilir erteletebilir.
    Bu yazılanlardan acemi borsacılar yanlış anlamlar çıkarıp kısa vadede zarar edebilir
    Günlük haftalık, aylık söylemlerde bulunmuyorum, bu hissede gelecek görüyorum ky'nin de faYdalanmasını istiyorum, hissenin de piyasanın da performansı ortada.

Sayfa 510/733 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520560610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •