Sayfa 701/733 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711 ... SonSon
Arama sonucu : 5864 madde; 5,601 - 5,608 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

2.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    Gizli değil açıktan mal boşaltılıyor, endeksin yatayından faydalanıp, 1 ileri 2 geri formasyonu çalıştırılıyor, info 1 milyon civarındaki malı satmaya çabalıyor, borsa düşmeye başlayınca eline bayrağı ilk alacak hisselerin başında gelmektedir.....
    Hocam eşsiz öngörülerinizi kendinize saklasanız daha iyi olur bence. Alan satan kendi hesabını yapıyordur mutlaka

Bakın Nisan ayında sizin ULUUN hissesi için sayfasında yaptığınız yorum aynen şu şekilde. Mükemmel öngörmüşsünüz. Uluun topic 58. sayfada yorumuz.
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...28#post4382428

''5 mart 2020 de 4,00 tl den aldığımda korkudan 3,97 ye satıp kurtuldum demiştim, borsa yüzde 4 düşerken yüzde 1 bile düşmemişti, ordan belli etti kendini ama bu fiyatları beklemem için internete ve pc ye ulaşamayacağım bir yerde olmam ve şimdi ulaşabilmem lazım, başka türlü 30 kere satmıştım....''

Yazınız hala o hisse topiğinde duruyor. İsteyen gidip bakabilir. Uluun fiyatı da 11.50 lerde şu anda
    Son düzenleme : Jakob!Jersen; 15-10-2020 saat: 13:55. Sebep: ekleme

3.  Alıntı Originally Posted by Jakob!Jersen Yazıyı Oku
    Hocam eşsiz öngörülerinizi kendinize saklasanız daha iyi olur bence. Alan satan kendi hesabını yapıyordur mutlaka

Bakın Nisan ayında sizin ULUUN hissesi için sayfasında yaptığınız yorum aynen şu şekilde. Mükemmel öngörmüşsünüz. Uluun topic 58. sayfada yorumuz.
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...28#post4382428

''5 mart 2020 de 4,00 tl den aldığımda korkudan 3,97 ye satıp kurtuldum demiştim, borsa yüzde 4 düşerken yüzde 1 bile düşmemişti, ordan belli etti kendini ama bu fiyatları beklemem için internete ve pc ye ulaşamayacağım bir yerde olmam ve şimdi ulaşabilmem lazım, başka türlü 30 kere satmıştım....''

Yazınız hala o hisse topiğinde duruyor. İsteyen gidip bakabilir. Uluun fiyatı da 11.50 lerde şu anda
    Yanlışmı öngörmüşüm, bi bak ne demişim, borsa düşerken bile düşmemiş yani yükseleceğini belli etmiş dedim bunda ne yanlış var kesa 15 leri gördü, ama vakkoda durum bu şekilde değil, endeks yükselirken bile düşme derdinde, endek 5 yükselince vakko 2 yükseliyor, endeks 5 düşünce vakko 10 düşüyor, ona göre hesabınızı iyi yapın, gözü mezarda bu kağıdın, yükselmeyen kağıt düşer, düşmeyen kağıt çıkar....ytd....

4.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    Yanlışmı öngörmüşüm, bi bak ne demişim, borsa düşerken bile düşmemiş yani yükseleceğini belli etmiş dedim bunda ne yanlış var kesa 15 leri gördü, ama vakkoda durum bu şekilde değil, endeks yükselirken bile düşme derdinde, endek 5 yükselince vakko 2 yükseliyor, endeks 5 düşünce vakko 10 düşüyor, ona göre hesabınızı iyi yapın, gözü mezarda bu kağıdın, yükselmeyen kağıt düşer, düşmeyen kağıt çıkar....ytd....
    Öngörü iyi. İcraat kötü. 4 e sattığın hisse 12 oldu 👋🏻
    Ayrıca rahat olun. Hesabını herkes iyi yapıyordur

5.  Alıntı Originally Posted by Jakob!Jersen Yazıyı Oku
    Öngörü iyi. İcraat kötü. 4 e sattığın hisse 12 oldu 👋🏻
    Ayrıca rahat olun. Hesabını herkes iyi yapıyordur
    Yükselirken herkez hesap yapıyorum sanır, iş düşerken hesap yapıyormusun ona bak....

6.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    Yükselirken herkez hesap yapıyorum sanır, iş düşerken hesap yapıyormusun ona bak....
    Öngörülerin müthiş.. Bak 10 gün önceki yazını kopyaladım aşağıya şimdi de. Yine döktürmüşsün..
    2 tl den öngörünle fark ettiğin kağıt 15 lira olmuş. hala yükseliyor. ve sen hala bu hisse hakkında yazabiliyorsun ya.. pes !

Ayrıca sana ne milletin parasından. İyi niyetli değilsin. Hadi onu geçtim işi de bilmiyorsun..Prysmian kablo sayfa 176...

https://www.hisse.net/topluluk/showt...62#post4820162

''Heralde ben yaklaşık 1.5 sene önce 1.56 den 35 bin lot sattım, üzerine bölündü, o zamanda 5-6 milyon kar ediyordu şimdide değişen hiç bişi yok ama 11 kat yükseldi, 2 tl den çok topladılar fark ettim ama kıyıpta alamadım, bu hissenin gerçekte olmaası gereken azami fiyat en fazla 3-3.5 arasıdır, diğer fiyatlamaların hepsini tkuru fiyatlması olarak görebilirsiniz.....''

7. Dostlar vakko nun Hatek ile bir ortaklık yapısı var mı?

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 701/733 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •