Sayfa 618/733 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668718 ... SonSon
Arama sonucu : 5864 madde; 4,937 - 4,944 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1. Bir sefer devre kes yaw böyle kaplumbağa misali olmuyor. Faizler düşüyor, döviz geberik ne istiyorsun daha bundan güzel hava mı olur?

2.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Bir sefer devre kes yaw böyle kaplumbağa misali olmuyor. Faizler düşüyor, döviz geberik ne istiyorsun daha bundan güzel hava mı olur?
    Valla haklısınız ya 1 kez devre kesmiyor güçsüz dicem aslında iyi de gidiyor ama bakalım

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Turizm de altın yılımızı yaşıyoruz, bol bol satış yapmışızdır. THY'ye diktiğimiz kıyafetler de + SI

4.  Alıntı Originally Posted by Denseblood Yazıyı Oku
    Valla haklısınız ya 1 kez devre kesmiyor güçsüz dicem aslında iyi de gidiyor ama bakalım

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yatırım kağıdı olmadığını söyledik
    bilançosu temiz dedik
    19/9 karı geçen seneye göre % bilmem kaç artmış olacak oran bi hayli yüksek olacak
    hisseyi buralarda tutup bir tavan mı yaptırılar, aşağı verip oradan mı yaptırırlar bekleyip göreceğiz.

hissedeyim diye hakkında düşündüklerimi söylemezlik edemem,
    en olumsuz düşündüğüm şeyi de söyleyeyim olsun bitsin

teneke üretiyoruz teneke, onun nakliyesi üretiminden daha pahalıya patlar öyle düşünüyorum

Kendimce doğru olduğuna inanmadığım bir kelime yazmam, ne hisse ile ilgili ne de siyaseten. Bakın bir başka olduğum hisse için ne demişim.

5. sende ben de beceriksizin tekiyiz spekcim, bak takipte olduğum bir hisse kalktı gidiyor, gerçi şimdilik gitmesini gerektiren bi durum yok, gelecek senenin hissesi bence.

6.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    sende ben de beceriksizin tekiyiz spekcim, bak takipte olduğum bir hisse kalktı gidiyor, gerçi şimdilik gitmesini gerektiren bi durum yok, gelecek senenin hissesi bence.
    Hangisi i alkım mi ?

7.  Alıntı Originally Posted by havaci20 Yazıyı Oku
    Hangisi i alkım mi ?
    yönlendirmek istemem, ben duramıyorum hisseler de gittim az önce.

8. gidersen yolun açık olsun, o 1500 lotun eksi oluşu içime sinmedi, bir yerde kazanıp dönebilmeliyim nasip.

Sayfa 618/733 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •