Sayfa 693/733 İlkİlk ... 193593643683691692693694695703 ... SonSon
Arama sonucu : 5864 madde; 5,537 - 5,544 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1. Düşen faiz ortamında ve para bolluğunda para nereye gideceğini şaşırdı. pandemiyi göz ardı ederek bir çok yan hisse abuk sabuk yerlere gittiler, yabancı ortaklık yada satış dışında hissenin buralarda durabilmesi bence çok mantıklı değil. o dediğiniz rakamlara da vermezler.
    Yan hisseler normal dönemlerinde görmedikleri fiyatların üzerlerinde seyrediyorlar bu bana mantıklı gelmiyor

Bilançolar tamamlanmak üzere, normalleşme geciktikçe bence endeksden 1 sıfırı da piyasa atacak aşı haberleri ile en kötü geride kaldı da diyebilir tabi, çeyrek asrı aşan borsacılık hayatımda ilk defa karamsarım. ayrışacak hisseler elbet oluyor olacak.
    malda duruyorum o ayrı şey.
    Son düzenleme : dobra; 19-08-2020 saat: 07:02.

2. Yanıltmadı beni
    Ytd

3. 5 üstü hedefi ilkti bugün gerçekleşti
    Ytd

4. Bu hafta 6 performansı beni yanıltmaz inşallah
    Ytd

5. Hiç şaşırmadım 6 üzerini gördü olana hayırlı olsun
    Ytd

6. keremc mrb.. 5.50 yada 6 olması onemlı degıl orta vadede ne olabılır beklentıler ne gunluk yorum yapmak yerıne buyuk resme bakmak gerek.. credı suıtle olan anlasma bıttı ortak olmak ısteyen cıkmadı dogrumu ? sımdıkı beklentı ne acaba acıklama falan goremedım bılgısı olan yazarsa sevınırım .. yarın kapanışta sert eksi yapmasın yeter benım ıcın.. hazmetsın yeter bugunu .. sert cıkıs sevmiyorum gerı donusude sert oluyo sonra

7.  Alıntı Originally Posted by Majesteleri. Yazıyı Oku
    keremc mrb.. 5.50 yada 6 olması onemlı degıl orta vadede ne olabılır beklentıler ne gunluk yorum yapmak yerıne buyuk resme bakmak gerek.. credı suıtle olan anlasma bıttı ortak olmak ısteyen cıkmadı dogrumu ? sımdıkı beklentı ne acaba acıklama falan goremedım bılgısı olan yazarsa sevınırım .. yarın kapanışta sert eksi yapmasın yeter benım ıcın.. hazmetsın yeter bugunu .. sert cıkıs sevmiyorum gerı donusude sert oluyo sonra
    Sert düşüş yaptı aşağı daha çok düşmesinde sizce ne olur ?

8.  Alıntı Originally Posted by Majesteleri. Yazıyı Oku
    keremc mrb.. 5.50 yada 6 olması onemlı degıl orta vadede ne olabılır beklentıler ne gunluk yorum yapmak yerıne buyuk resme bakmak gerek.. credı suıtle olan anlasma bıttı ortak olmak ısteyen cıkmadı dogrumu ? sımdıkı beklentı ne acaba acıklama falan goremedım bılgısı olan yazarsa sevınırım .. yarın kapanışta sert eksi yapmasın yeter benım ıcın.. hazmetsın yeter bugunu .. sert cıkıs sevmiyorum gerı donusude sert oluyo sonra
    Sert düşüş yaptı aşağı daha çok düşmesinde sizce ne olur ?

Sayfa 693/733 İlkİlk ... 193593643683691692693694695703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •