Special Days Image
Sayfa 691/733 İlkİlk ... 191591641681689690691692693701 ... SonSon
Arama sonucu : 5864 madde; 5,521 - 5,528 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1. 5,74 Direnci kırılır ise hızlıca 6,23 seviyelerine gelebilir
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Bakalım kapanışa yakın hareketini yapabilecek mi..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. Ne oldu da tabanvayladı bu..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. Dentıcıdan duydum, vakko da hareket yakınmış....

5.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    Dentıcıdan duydum, vakko da hareket yakınmış....
    Yazan çizen yok hisse hareketsiz desen değil, çok pahalı milleti dökmüş kimse de yok desen değil, Yatırımcı profili anlamak adına soruyorum kim neden bu hisseden ne bekliyor?

Ben son 2 aydır. Az miktarlarla hissede pozisyon aldım. Marka değeri yüksek, iyi yönetilen bir şirket olduğunu düşündüğüm için hissesini ve finansal tablolarını inceledim. İşlem yaptığım dönemdeki gözlemim endeksin düşüşüne ve yükselişine daha hızlı şekilde uyum gösterdiği, endeks %3 düşerse 5 düşme %3 yükselirse %5 yükselme eğiliminde. Altını çiziyorum benim işlem yaptığım son iki ay için gözlemim bu. Fakat birçok hisse Pandemi öncesi zirvelerini ulaşıp geçmiş olmasına rağmen, vakko o zirvenin gerisinde dolayısıyla ben o zirve için tekrar harekete geçeceği ümidini Taşıdığım için tercih ettim dolayısıyla hedefim o zirveler civarı bir fiyat.

Sayfa 691/733 İlkİlk ... 191591641681689690691692693701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •