Sayfa 685/733 İlkİlk ... 185585635675683684685686687695 ... SonSon
Arama sonucu : 5864 madde; 5,473 - 5,480 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

Bazıları kına yaksın. Yatırım tavsiyesi değildir.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by keremc Yazıyı Oku
    Temettü vermemesi şirket için iyi oldu bu manayla ky dökerler biraz
    ytd
    Kerem adamlar zaten 3 ten toplayip 6 ustu satip operasyonu bitirdiler.yeni operasyon 2021 yilini bulabilir.usten sattiklarini geri toplamak icin 1 yil surunduruler

3. Sirkette temettuden vazgectigine gore yeni ortak alma planlari yok.yada aday yok daha.zaten bu salginda kimse bedava versen ortak olmaz.artik uzun vade benim icin bitti.dalgalardan faydalanip trade etmeye caliscam

4. Şöyle düşünün şirket thy giyim işini yapıyor son hareketiyle sağlık bakanlığı için maske yapım olayı ile tüm kamu giyim işini alabilirmi acaba neden olmasın iyi ticaret kafası var bunlarda
    Ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,010
     Alıntı Originally Posted by keremc Yazıyı Oku
    Şöyle düşünün şirket thy giyim işini yapıyor son hareketiyle sağlık bakanlığı için maske yapım olayı ile tüm kamu giyim işini alabilirmi acaba neden olmasın iyi ticaret kafası var bunlarda
    Ytd
    Ziraat katılım Yünsa’ya ortak bence Vakko değil Yünsaya odaklanın ben mecbur kaldığım için çıktım yoksa beklerdim
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

işte böyle...

yönetim kurulunuN verdiği karar TAVSİYE niteliğindedir...genel kurulda değişebilir...NADİRENDE OLSA..
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Yazdıklarım , Çizdiklerim ve Hisse hakkımdaki fikirlerim asla yatırım tavsiyesi değildir.

Kimse yomu yahu?
    Hisseniz hareket etti çıt yok formda

Sayfa 685/733 İlkİlk ... 185585635675683684685686687695 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •