Sayfa 557/733 İlkİlk ... 57457507547555556557558559567607657 ... SonSon
Arama sonucu : 5864 madde; 4,449 - 4,456 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1. 18.09 açığa satış

2.  Alıntı Originally Posted by Alpay1717 Yazıyı Oku
    18.09 açığa satış

Aciga satis lac lot vakooda gozukmuyor

3.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Aciga satis lac lot vakooda gozukmuyor
    4,047 ortalama ile 97655 lot pek,birşey yok.

https://www.borsaistanbul.com/verile.../gunluk-bulten

Pay piyasası bülteninden bütün hisseleri görebilirsiniz

4. 97 bin bu hisse için çok bile. Ama bunu bilen içerde olan kurum yapar. Sen ben yapamayız. İlginç olan ise bir hareket yap, 10-20 kademe sonra hacim sonra da aynı yere geri gel. Normalde 3,60 olsaydı bir anlamı olurdu. Malasef bunun anlamı 2 yaşında yeni yürüyen yaramazlık yapan oğlana annesi tarafından gönderilen bir serzeniş, çocuk kendi çoğucuğu dövemez. Ançak kızar. Buda ky ya kızdı. Bazı şeylere çok anlam yükleniyor biraz daha sakin izlenmesi gereken bir sürecek. Çok ifşa etmeye gerek Yok.

5. Aslolan firmanın ne durumda olduğudur, o iyiye gidiyor, hissenin trendinin de yükseliş hazırlığında olduğu apaçık görülüyor.
    Hisse 4.10 lar da çok fazla oyalanıp aşağı kırmış, orasını kırması zirvesini kırmaktan daha zor olacak. Kırıldığında firmadaki iyiye gidiş hisse fiyatına yansımaya başlamış olacak.

Trend de çok ama çok önemli, trend yukarıya dönmüşse de eğer trene binmişseniz hisse yatırımcıyı yukarıya taşır hak etmediği yerlere de gider, yok eğer trend başlamamışsa da yatırımcı hisseyi taşıyarak hamallık etmiş olur.
    Beklentim odur ki buralarda bir hafta daha oyalanır beklediğim o sıkışma yaşanır ve güçlü alıcılarla o 4.10 lar hızlıca kırılır, aksi halde ufak cılız hareketler bizleri tatmin edeci boyuta çok uzun vadede ulaşacaktır, hisseden ciddi kaçışların olacağına ihtimal vermiyorum bu fiyatlardan, öyle olacak olsaydı çoktan ilk yaptığı zirveden hızlıca geri dönerdi, bilançoyu yeni bir zirveyle karşılayacağımızı umuyorum

İnandığım hisselerde ytd yazmayı saçma buluyorum, herkesin kendi aklı var, birilerinin dediği gibi hissenin reklamını falan yapmıyor, gördüğümü yazıyor beklentilerimi ekrana döküyor ky'nin de olurda almaya karar verirse faydalanmasını birilerine hayrım dokunsun istiyorum

Netaşta yazdım bir iki gün hissenin temel verilerini beğenemediğim için bir çok kere bu hissede kesin ifadeler kullanmaktan korkuğuma dair vurgu yaptım, nihayetinde cüzi bir karla da ayrıldım. çok uzun vadede orada da çok güzel şeyler olabilme ihtimali oldukça yüksek.
    Son düzenleme : kitapci34; 19-09-2019 saat: 07:49.

6. 3.8x ler ve altında mal kaptırırlar sadece...Ekim başında (çift maaş alıyorum ikramiyeli) bir miktar daha alacağım...

Sayfa 557/733 İlkİlk ... 57457507547555556557558559567607657 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •