Sayfa 570/733 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon
Arama sonucu : 5864 madde; 4,553 - 4,560 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1. Arkadaşım çok haklısın bu kağıt elimde 10 yıldır var ve son 3 yıl yapılanlara ve temettü verir hale gelmesi, thy ihalesi alması kağıdı çok farklı hale getirdi ve bende çok iyi fiatlardan satış değil ortaklık bekliyorum ve eli kulağında kendi görüşüm ve takaslar bu sefer çok farklı ve satan yok silkeleme sadece
    ytd

2.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Yıllardır yapılan nedir görebildiğimiz alt yapıya yatırım üçüncü havaalanı köprüler al geçitler otobanlar sermaye gelmeden alt yapıyı hazırlar sonra ki aşama satın almalar başlar bu satın alma olmadan önce şirketler kendini buna hazırlar bakın bakalım sizin şirket buna ne kadar uygun gerçekleşme olasılığı ne kadar onu siz beyefendiler den öğrensek
    Hemşehrimin o büyüüüüüüüüüüük 3.99 satış hedefini de analayabilirsem yada kendisi anlatabilirse dünyaya aynı pencereden bakıyoruz gibi

3. Oradaki derin manayı ne sen anlarsın ne ben anlatabilirim sayın kitapçı 😉

4.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    oradaki derin manayı ne sen anlarsın ne ben anlatabilirim sayın kitapçı ��
    Yok ben şöyle yapayım
    gideyim bir kamu bankasına
    vakko'yu alacağım bana kredi verin
    teminatı da vakko'dur, koysun ipoteği versin parayı
    10 senede paranızı öderim diyeyim
    400. Milyon dolara ikna edebilir miyim hakko'yu?
    Senede 300 milyon dolar ciroyla 10 senede 3 milyar dolar ciro yapar
    O borcu da öderim
    laz kafası, doğuştan müteahhitdirler
    REİS DE ÖYLE, yoksa dediğiniz onca yatırımı nasıl yapacaktı ki?
    el de avuçta yoktu zaten. benim de yok.
    memleket , 25 sene sonra düzlüğe çıkar, ben de 10 senede vakko'yu bedavaya getirmiş olurum

kahve de okey masasında devlet başkanına akıl veren, futbol klubü yöneten, teknik direktöre taktik verenlerin kafasıyla yazılmış FANTAZİ dir.
    Son düzenleme : kitapci34; 22-09-2019 saat: 17:28.

5. Kitapci hocam gecen sene ortaklik girisimi yaptiginda dunya gazetesinde haberide cikmisti.patron 250 milyon euro hayali kuruyordu.fakat gercekte 100 milyon dolar vermediler.yada o oaranlarada ancak teklif geldi.duyumlara gore.su anda 3.85 kapanis fiyatindan vakko 107 milyon dolar ediyor.

6. Su anda tabi blancolar duzeldi.temmetu geliyor.bir seylere hazirlik olabilir.tekrar bir ortaklik denemesi yada ikinci halka arz gibi. Blok satis vs.

7.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    kitapci hocam gecen sene ortaklik girisimi yaptiginda dunya gazetesinde haberide cikmisti.patron 250 milyon euro hayali kuruyordu.fakat gercekte 100 milyon dolar vermediler.yada o oaranlarada ancak teklif geldi.duyumlara gore.su anda 3.85 kapanis fiyatindan vakko 107 milyon dolar ediyor.
    siz vakkonun sahibi olsanız kaç paraya verirsiniz şu vakko markasını ve pazarını?

Ciroyu (10 SENEDE 15 MİLYAR TL CİRO CEPTE 0 ZAMSIZ) kar marjını da göz önünde bulundurarak.

EMPATİ YAPTIĞINIZDA HAYAT DA YANLIŞ YAPMAZSINIZ KOLAY, KOLAY.

ŞİRİNEVLERDE 300 METREKARE BİR DÜKKANDAN, KİRACI DÜKKANDAN ÇIKMAK İÇİN SADECE 1.200.000 LİRA İSTİYOR. ADINA HAVA PARASI DİYORLAR, HAVA PARASI İSTEYEN FIRINCI , GİRMEK İSTEYEN AYNI İŞE DEVAM ETMEYECEK, YANİ KAZANILMIŞ PAZAR YOK. MÜŞTERİ VE PAZAR DEVRİ YOK.

HAVADAN KAZANÇ.
    Son düzenleme : kitapci34; 22-09-2019 saat: 19:02.

8.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    siz vakkonun sahibi olsanız kaç paraya verirsiniz şu vakko markasını ve pazarını?

Ciroyu (10 senede 15 milyar tl ciro cepte 0 zamsız) kar marjını da göz önünde bulundurarak.

empati yaptığınızda hayat da yanlış yapmazsınız kolay, kolay.

şirinevlerde 300 metrekare bir dükkandan, kiracı dükkandan çıkmak için sadece 1.200.000 lira istiyor. Adına hava parası diyorlar, hava parası isteyen fırıncı , girmek isteyen aynı işe devam etmeyecek, yani kazanılmış pazar yok. Müşteri ve pazar devri yok.

Havadan kazanç.
    Cevap gelmedi ben söyleyeyim

faizin fk'sı 6.5, 7 gibi önümüzdeki yıllarda düşecek

hakko'nun yerinde olsam satmam zaten, faizle de işim yok biliyorsunuz

yoruldum deyip de satarsam

2.5 milyardan 2 kuruş aşağıya vermem.

Boyneri 2.5 lira altında 6 ay taşıdığımı, sonra bıkıp sattığımı, bir kaç yıl sonra da boynerin pay değerini 90 liralarda gördüğümü yazmıştım

Beymeni kaçtan çıkartmışlardır ellerinden bilebilmek lazım, varsa bilen yazsa iyi olur, ancak onunla mukayese edilir.

BİR FİRMAYA YILLIK CİROSU KADAR DEĞER BİÇİYORUM BEN

VAKKONUN MARKA DEĞERİ, PAZARI, İŞ BAĞLANTILARI VE KAR MARJI YÜKSEK, DİĞER SEKTÖRLER GİBİ DEĞİL, VAKKOYA ÖZEL BİR DURUM.
    Son düzenleme : kitapci34; 22-09-2019 saat: 20:07.

Sayfa 570/733 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •