Sayfa 718/733 İlkİlk ... 218618668708716717718719720728 ... SonSon
Arama sonucu : 5864 madde; 5,737 - 5,744 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

şimdi soru şu 10.96 geçilecek mi..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

10.96 geçilmedi ve dedi ki bir süre 5-7 gün bizim mahalleye uğrama.. bu yükselişi bir sindireyım..9.73 -61 aralığına dokunursan dokunurum..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

3. Gıda işine, evlere servis işine de girmişler👏
    Dikey büyüme
    Ve Ciroyu çeşitlendirme yolunda süper adım
    Rekabet Kurumu izin vermiş
    Hisse tepkisiz kalmış
    Tuhaf
    Yatırım tavsiyesi değildir

4. Forumunun bu kadar boş olması sürpriz oldu bana.

Pandemi nedeniyle kötü zamanlar geçirse de bu dönemi sağlam bir şekilde atlatmış, önü açık, ilerleyen çeyrekleri merak ediyorum.

5. Bu sene temettü verme durumu var mı? Genel Kurul ne zaman bilgisi olan yazabilir mi lütfen

6.  Alıntı Originally Posted by karbon33 Yazıyı Oku
    Bu sene temettü verme durumu var mı? Genel Kurul ne zaman bilgisi olan yazabilir mi lütfen
    Temettü verme durumunu biz ortaklarda genel kurulda karar vereceğiz. Bu nedenle ortaklar isterse elbette temettü verme durumu var. 2021 Yılı Olağan Genel Kurul Çağrısı henüz yapılmadığı için zaman belli değildir.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

7.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Temettü verme durumunu biz ortaklarda genel kurulda karar vereceğiz. Bu nedenle ortaklar isterse elbette temettü verme durumu var. 2021 Yılı Olağan Genel Kurul Çağrısı henüz yapılmadığı için zaman belli değildir.
    Piyasada toplam 18 milyon hisse gözüküyor bu kadar dolaşan hisse ile temettü kararı aldırmak mümkün mü, bu konuda patron ne düşünüyor acaba?

Sayfa 718/733 İlkİlk ... 218618668708716717718719720728 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •