Sayfa 644/733 İlkİlk ... 144544594634642643644645646654694 ... SonSon
Arama sonucu : 5864 madde; 5,145 - 5,152 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1. 4.19 kapanış ...Beklemeyi sevmediğimi söylemiştim ..Bravo spek

2. 8. ayın 9 undaki hareketi yaparmı yarın........... ...........O gün niye gaplı açmıştı bilen varmı ben pek takip edemedim..İlla bir sebebi olacak diye bir şey yok tabi......Yarın sabah gap istiyorum spek.....

3. Sontrader, hoşgeldin ve hayırlı geldin aramıza. Hareket başlasın o zaman

4.  Alıntı Originally Posted by Zuway Yazıyı Oku
    Sontrader, hoşgeldin ve hayırlı geldin aramıza. Hareket başlasın o zaman
    inş..... yarın 4.27 ye bir kafa atmasını ekliyorum en kötü ihtimal....Tabi bunun vakko olduğunu unutmamak lazım ....Biraz sert çocuk ...Sinirlenrse sert basıyo dikkat....

5.  Alıntı Originally Posted by sontrader Yazıyı Oku
    8. ayın 9 undaki hareketi yaparmı yarın........... ...........O gün niye gaplı açmıştı bilen varmı ben pek takip edemedim..İlla bir sebebi olacak diye bir şey yok tabi......Yarın sabah gap istiyorum spek.....
    Hocam o gun blanco aciklandi.bir onceki gun gece yani.o sebebten o gunku hareket.iyi bir blancoydu..

6. Bugunde kademeleri doldura doldura gitti.mal gelmiyor tahtaya aylardir..

7.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Hocam o gun blanco aciklandi.bir onceki gun gece yani.o sebebten o gunku hareket.iyi bir blancoydu..
    Anladım ..Sağolun ...Toplam lotu az olmasına rağmen hacim çok fazla geliyor bana ama izleyelim bakalım yarın ne yapacak ...Çok fazla alsata imkan veriyor bunu yapmalarının sebebi herkesi trade sevk etmek olabilir ...

8. Bu tahtada normal hacim 1 milyon lotla 2 milyon lot arasi gunluk.2 milyonun ustunde bugunku gibi hareketler yukari asagi oluyor.spek mal cikar trade yaparken ayni gin 20 milyon 40 milyon lot ve yuzde 15 makas araliginda sert hareketlerle mal cikiyor genelde.aciga satisla...fakat aon 5 aya yakindir trade etmediler.demekki bir habere bekliyorlar yada topluyorlar birine mali....

Sayfa 644/733 İlkİlk ... 144544594634642643644645646654694 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •