Sayfa 453/733 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon
Arama sonucu : 5864 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1. şimdi baktım, vakko ekseriyetle benim kriterlerime göre hep pahalı olduğunu düşündüğüm için önemsememiş, satış yada ortaklık da bir gelişme vardır onun için cıty alıyor diye düşünmüştüm, vuk karı oldukça güzelmiş. geçmişine göre.

2. Vakko'da tezgah bitmez. Şirket satılacak şöyle olacak zart olacak diye 5-6 liradan iteklediler millete şimdi de yabancı alım senaryosu mu çıktı? Niye alsın yabancı vakkoyu? Işık mı varmış? Önce millete itekledikleri fiyata getirsinler alalım cukkamızı sonra vakkoda ışık var diyelim. Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by regulator Yazıyı Oku
    Vakko'da tezgah bitmez. Şirket satılacak şöyle olacak zart olacak diye 5-6 liradan iteklediler millete şimdi de yabancı alım senaryosu mu çıktı? Niye alsın yabancı vakkoyu? Işık mı varmış? Önce millete itekledikleri fiyata getirsinler alalım cukkamızı sonra vakkoda ışık var diyelim. Ytd
    Sanki memlekette yabancıya hiç firma satılmamış gibi yazıyorsunuz ortak, Tuzu kuru kesime hitab ediyor, boyneri alan araplar vakkoyu neden almasın, olmaz mı? bal gibi de olur bizde kazanırız.

4. Bu başlığı şu anda 11 kişi okumaktadır. (1 üye ve 10 ziyaretçi)

kitapci34

ÇALI ARKASI HEP BÖYLEMİ OLURDU, BEN PEK KİMSEYİ GÖREMEZDİM

5. Vakkoda satış tezgahı var karı da o kadar iyi değil almayın arkadaşlar ky dökülsünde kendine gelsin tahta bedava çenenizide yormayın
    ytd

6. 2 yıldır tahtadayım.Hiç bu kadar yorum ve paylaşım yoktu.Hayırdır işallah.Kokusu yakında çıkar. yaklaşık 1 aydır gedik-yk-a1 çetesi dadanalı zaten gariplikler diz boyu ..Hayırlısı bakalım

7. oyunun sonuna kadar burdayım....

8.  Alıntı Originally Posted by jurnal Yazıyı Oku
    oyunun sonuna kadar burdayım....
    Oyunun sonu genelde 2.90 da bitiyor )) ortasina kadar kalmak daha mantikli ))

Sayfa 453/733 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •