Sayfa 121/334 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon
Arama sonucu : 2671 madde; 961 - 968 arası.

Konu: FMIZP - F-M İzmit Piston

1. Yarın faizler bir tırpan daha yer.
    İHRACAT için KUR da iyi.
    4.çeyrek devam.
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

2. Normalde bu fiyatlardan veririm ama eldeki mali kaptirirsam 30 olur o yuzden 1 lot yok hedefe ulasana kadar . Adim gibi eminim bilanco sonrasi operler bizi. Piston yuzunden kacirdigim bi baska kagit uluun da gazladi, o yuzden su kagidin vebali benim icin cok agir bu fiyatlardan mal kaptiramam

3. BFREN nerdeyse 230 lira oldu.
    Adamlar bastırdı parayı topladı malı.

FMİZP 23 lira bile değil.
    Sonra millet niye 3-5 yıl tuttuğu malı satışa koymuyor?
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

4. Bilançodan amma korkuyorsun maxim.
    Madem öyle kuzulardan bir kaç bin tane sat düştükten sonra al.
    Değil mi...

5. Bilancodan korkmuyorum kagidi ucuracak extreme bi bilanco gelmez diyorum sadece , kimseyi etkilemek degil derdim. Bu kagidin eskileri bilirsiniz Her sene ayni terane , benim acelem yok sadece diger tespit ettigim kagitlar kaciyor onlar kactikca Piston hedefim daha da artiyor. Bana sorarsan Bu kagit kac kagit olmali 50 den asagi olmamasi lazim ama bu tamamen at suratlinin insafina kalmis bir durum . Soyle comdo gibi jants gibi bi hareket yapsin istemez miyiz sanki .. ah comdo ah ilk gozagrim. 4 den alip 8 den sattim senelerce surundu 6-7 Sene o rakamlarda simdi 35 olmus , Piston da satariz 100 olur onunla karsilasmak istemiom

6. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Bilancodan korkmuyorum kagidi ucuracak extreme bi bilanco gelmez diyorum sadece , kimseyi etkilemek degil derdim. Bu kagidin eskileri bilirsiniz Her sene ayni terane , benim acelem yok sadece diger tespit ettigim kagitlar kaciyor onlar kactikca Piston hedefim daha da artiyor. Bana sorarsan Bu kagit kac kagit olmali 50 den asagi olmamasi lazim ama bu tamamen at suratlinin insafina kalmis bir durum . Soyle comdo gibi jants gibi bi hareket yapsin istemez miyiz sanki .. ah comdo ah ilk gozagrim. 4 den alip 8 den sattim senelerce surundu 6-7 Sene o rakamlarda simdi 35 olmus , Piston da satariz 100 olur onunla karsilasmak istemiom
    SAYIN Maximetu çok güzel söylüyorsun da taa ne zaman olur 100 lira tavan tavan gitmesi lazım

Msci turkey an itibariyle 25,340 +0,940 +3,85% borsa +2.00% kapadığını düşünürsek +1.85% 2.00% arası gaplı açarız yarın. Trump aldıklarını geri veriyor. Gaplı düştük gaplı çıkıyoruz.

Sayfa 121/334 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •