Sayfa 13/334 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 2671 madde; 97 - 104 arası.

Konu: FMIZP - F-M İzmit Piston

1.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Sayin osmanli duran varliklari simdi sirketin nedir ? 11 Milyon muydu neydi bunun icinde hangi mallar var .. bu konuda detayli analizin degerli benim icin .. bilancoda detay goremiyoruz da hangi fabrikalar arsalar buraya dahil ?
     Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    2 fabrika ve bir de 2016 da alinan arsaysa ben 11 Milyon bulurum butun duran varliklrini almak istiom sirketin 😃
    150 milyona sigortalattıkları bu duran varlıkların değeri bu durumda 1.5-2 milyon dolar arası oluyor.

Olacak iş değil. Sürekli KAR eden, cirosu 90 milyonu aşmış bir şirketin üretim merkezi bu fiyatlarda olabilir mi?

Kaldı ki satılan mal yüksek teknoloji ile üretiliyor ve müşterisi hazır.
    ABD, Avrupa ve Dünya ülkeleri ...
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

2. Bir operasyon hazırlığı için forumda birileri (birisi mi desem) alt yapı çalışması mı yapıyor ne!!!

Sayin osmanli sorumu tekrar ediyorum , Bu duran varliklar nelerdir . Sirketin bilancosu karanlik bir bilanco , disardan gelmis sirketin bilancosuna Ilk kez bakan biri bu ne bicim sirket demez mi buna . Bu sirketin duran varliklari nedir arkadaslar birisi yazabilri mi ? Bu soruyu 2 senedir soruyorum bir tane Dogru duzgun cevap veren cikmadi sigortayi goruyoruz sayin osmanli uzun zamandir dile getirioz da bu sirketin duran varligi nelerdir , hangi fabrikalairn nesi? Hangi arsa

4. Operasyonu bu gidisle ben yapacam ahtapot , arap devrimine az kaldi . Buyuk arazi alip ceviz isi dusunen araplar mi dersin istanbulda luks konut almak isteyenler mi dersin , onlari ikna ettigim an bu kagittaki bazi planlari cokerttirecegim. Inadim inat , beni buralara dusuren iblislere para kazandirtmayacam, arap dostlarim kazansin bu mendeburlar bu kagidin ekmegini yemesin

5.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Sayin osmanli sorumu tekrar ediyorum , Bu duran varliklar nelerdir . Sirketin bilancosu karanlik bir bilanco , disardan gelmis sirketin bilancosuna Ilk kez bakan biri bu ne bicim sirket demez mi buna . Bu sirketin duran varliklari nedir arkadaslar birisi yazabilri mi ? Bu soruyu 2 senedir soruyorum bir tane Dogru duzgun cevap veren cikmadi sigortayi goruyoruz sayin osmanli uzun zamandir dile getirioz da bu sirketin duran varligi nelerdir , hangi fabrikalairn nesi? Hangi arsa
    O işi anca sen yaparsın. Şirketteki bağlantını kullanacaksın artık.
    Yoksa bilançoda gördüğümüz ve youtube'da izlediğimiz dışında birşey bulmak zor.
    Bağlantılar karışık.

Yalnız bu Tenneco daha önce Türkiye pazarındaydı. 2000 lerin başında.
    Ayrılmıştı ve pişman olmuştu. Dönmek istiyorlardı. Onu da not düşelim.

Bu ahtapodddd da geçen hafta beleş mal aramıyor muydu?
    Birilerine istikamet gösteriyordu!
    O işle öyle olmuyormuş demek ki!
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

İnşaallah dolarında düşmesiyle yarından itibaren uzun yeşil barları oluştururuz grafikte. Cumanın gelişi pazartesiden belli olur. İyi bir hafta başlangıcı olması dileğiyle.

7. Seçime kadar sanki 13.60 lara çekmeye niyetliler.
    Genel Endekse fazla dayanamaz.
    Bu sayede şirketin ve kağıdın gücünü de görebiliriz.

8. Genel bir düşüş var.
    Sanki BİLEŞİK endeksi de 70 lere çekecekler gibi.

Sayfa 13/334 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •