Sayfa 150/334 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250 ... SonSon
Arama sonucu : 2671 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: FMIZP - F-M İzmit Piston

1. 19-22 arasi yataya baglar sene sonu bilanco oncesine kadar , pek bir ekstrem durum goremiyorum kagidin su anki ederi bu , bu kagitta oyle geldim 2-3 haftada al satla para kazanayim olmaz , husrana ugrar bu kagidi tanimayan. Ben at suratli yeterli mali toplayana kadar boyle yatay seyirde gider diorum dusme olasigijni yukselme olasigiligindan fazla goruyorum, o da ulkenin ekonomisi ve suriye olaylari. Kagidi ic siyaset ve dis politikadan ayri dusunemeyiz sonucta. Benim icin 22 falan sabitlese bu sene icin yeterli, 2020 de bakariz durumlara

2. Evlad 2 yaşında.aselsan.eregli bugün itibariylede 4000 hisse fmzipioldu.askerden sonrasına babadan hediye.

3.  Alıntı Originally Posted by O_S_M_A_N_L_I Yazıyı Oku
    OTO da içerde sıkıntı vardı.
    Eylül'de binek otodaki %100 artış, 4.çeyreğin iyi olacağının işaretidir.
    Üstelik faizler 26 Eylül'den itibaren 2 indirimle daha da düştü.
    Yani önemli indirimler sonra geldi.

Dışarda OTOda zaten sorunumuz yok.
    Şirket İHRACATındaki artışla bunu gösteriyor.
    Üstelik te %54 lük artışla gaza da basmış.

Demir-çelikteki gibi AB/ABD 'nin kota ve ek vergileri olsaydı ne olurdu?

Kaymak gibi bir durum var.
    Boktan bir kapanıs. Yazık ya cidden yazık. Hep bu sefermi diyerek satmıyorum ama yine bu sefer değil galiba

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by Ahtapod Yazıyı Oku
    Piston egeen gibi rahat kazandırmaz.
    EGEEN den önce bir egeen yoktu.
    Ama pistondan önce egeen örneği olması beklentiyi çok artırıyor Osmanlı.
    Ortada rakamlar var, ortada grafik var ortada var oğlu var. Burda ben günlük grafikten okuyorum. Sn osmanlı ve bazıları uzun vade yatırımcı. Onlar kağıdın temeline bakıyor, teknik çokda önemli değil.
    Yalnız grafik ortadayken düşüşü birilerine bağlamak burda birilerine çakmak, aslında çakarkende kime çaktığını açık açık söylememek çok hoş değil. esasen birilerine sataşmak çok saçma. Ne yani kağıt 22 iken pohlayp mal aldırmak daha mı iyiydi. Kağıdın bilanço bahanesiyle düşeceği çok açıktı. Tekrar 16-17 leri görmez bence 20 ler yeni dip olmalı. Ve yoluna devam etmeli. Ama karın artması lazım. Kar 40-45 olursa fiyat 30 ve üstü olur. Kar artışı beklentiyi artırır ve beklenti satın alınır.
    Ama kar buralarda döner durursa fiyat da buralarda döner durur.

5. Hiç bir zaman bu hisse Egeen gibi olmaz örnek alip yanılmayın

Ytd

6. Kambiyo meselesini çok anlattım ama hala Twitter'da mevzuyu anlamayan bir sürü adam var.
    Bunların içinde iyi niyetli olmayan da az değildir. Ne hedefler veriliyordu! Hisseye nereye geldi?

Anlamamakta ısrar eden ve biliyor gibi yapanlar bi zahmet 2017 bilançosuna baksınlar.
    O da tam doğru değil ama ne yapacaksın artık?
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

7. 2017'de 9 aylıkta 12.7 milyon NET KAR vardı.
    Bu yıl 22 milyon TL. O da son çeyrekteki KUR dezavantajı ile.

%72 artış var.

Her sene KUR atağı bekliyorlar herhalde?
    Üretime bakacaksınız. Üretim ve ciro.
    Ciro artacak ki o cirodan gelebilecek KAR da artsın.
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

8. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

Sayfa 150/334 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •