Sayfa 184/333 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon
Arama sonucu : 2663 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: FMIZP - F-M İzmit Piston

1.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Uluse Eski gozdem uluun ise yeni ��
    ULUSE'de iyi kazanmışsındır. Kaça katladı? Çağrı oldu gene gitti.
    Böyle büyük planları olan KARLI şirketler iyidir. Yabancu boşuna almıyor.
    Asıl olay da aslında aldıktan sonradır.

Burda hisse sayısı uluse'ye göre çok az.
    Akıllı bir spek (herhangi bir çağrı durumunda) burda 3 aylık ortalama fiyatı istediği seviyeye çıkarabilir.
    Son turda da yıllardır yatayda çok düşük fiyatlardan topladığı hisseleri 3 aylık ortalama fiyatından şirkete devreder.
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

2. 7-8 ay önce elimdeki kağıtları pegasus ile yer değiştirsem şimdi 1 ev almıstım. Yazık bir gram hakkım varsa haram zıkkım olsun. Baska da birşey demiyorum.

3. Sayin muhip eger bu iblisin firmasinda 5 senedir takilmasam su anda 33 yasinda emekliydim,kisin guneydogu asya yazin ise turkiyenin sahil kasabalarinda ipad karsisinda rahat rahat yatirimlarimi yonetiyor olurdum aldigim riskin karsiliginda ne var koca bir hic !!! Hektas yerine Piston u secerek galiba hayatimin hatasini yaptim

4. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

5. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

6. Bari yukseltmiyon dusur de soyle 17 lere falan mallanalim

7. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Malesef aynıyız..

Sayfa 184/333 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •