Sayfa 195/334 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon
Arama sonucu : 2671 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: FMIZP - F-M İzmit Piston

1. Valla 5 senedir her gun takip ediyorum bu hareketi cok farkli , bilancoya gore pahali ama demek ki bizim bilmedigimiz seyler var

2.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Valla 5 senedir her gun takip ediyorum bu hareketi cok farkli , bilancoya gore pahali ama demek ki bizim bilmedigimiz seyler var
    tr'de hangi kagıt bilancoya göre gidiyor ki syn maxim. örnegin kimi şirket sermaye 100 milyon 150 milyon zarar acıklıyor üstüne %200 yapıyor. kiminin sermye 10 milyon 100 milyon kar acıklıyor üstüne %20-30 düşüyor. maalesef bizim borsa böyle işliyor.
    Yazdıklarım Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir!
    İnsanın kazandığı paradan değil, paranın kazandığı insandan korkulur... (NECİP FAZIL) (Duhul Oct 2010)

3. Forumda yeni kimse yok , biz bizeyiz bu demek oluo ki daha gidecek yolumuz var . Twitter da bi kac osmanlinin kagida musallat ettikleri var , onlar da kari alir cikar

4.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Forumda yeni kimse yok , biz bizeyiz bu demek oluo ki daha gidecek yolumuz var . Twitter da bi kac osmanlinin kagida musallat ettikleri var , onlar da kari alir cikar
    evet, syn osmanlı pistonu twitterda yazmaya devam etmesin bence. biz bize yeteriz sessiz sakince yolumuza devam edelim. cünkü fazla gelen olursa bu beceriksiz spenk bozar tahtayı
    Yazdıklarım Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir!
    İnsanın kazandığı paradan değil, paranın kazandığı insandan korkulur... (NECİP FAZIL) (Duhul Oct 2010)

5.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Ahtapot hanima bayi toplantisi var de seni yasatacam at suratliyi da aliriz hesabi ona odetitiriz
    Ona güvenirsen işimiz zor. O 220 yapar biz bakarız.
    Ben seni bilirim. Sözün vardı.

6. Sayin Gollum , sen de cok cekmedin su kagitta su anda corba parasi cikti sira kaz etini yemeye geldi . Bu kagidin emektarlari 7-8 kisinin sonunda yuzu guldu , birazdan spegin adami da gelir bana sallar Bu aralarda cikar o dallama da , ona cevap vermeyecem tadimi kaciramam

7. Spek hisseyi en çok yükselenler ilk beşin arasına sokarak görücüye çikarmıştır.

yatayda soğutamadı düşey soğutma sistemi kullanıyor :D Yatırım tavsiyesi değildir. tahtanın emekçileriyle sohbet amaçlı yazıdır. yeni giren üstten alan hiç okumasın bile :D yok saysın...
    yazdıklarım tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir. Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 195/334 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •