Sayfa 2/333 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 2659 madde; 9 - 16 arası.

Konu: FMIZP - F-M İzmit Piston

1. Hayırlı uğurlu olsun.

Yeni bir sayfa buldum. FM-Dış ticaretin diğer sitelerde gösterilmeyen İHRACAT verilerinden bazılarını belki burda görebiliriz.

2 gün önce ABD'ye 7.5 tonluk ihracat yapılmış.

Bu arada Kalantor kardeşimiz takas sormuştu. Bende 2 gün gecikmeli takas var. Zaten ona da ara ara bakıyorum.
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

benzer kağıtlara bak bide sana... içlerinde bi piston bide pistonun kankası.... yan gelip yatıyorsunuz. de haydi loooo

Ahtapot mesajini aldim , arttiriyorum at suratliya ve spege soyle babayi alirlar . Butun kagitlari alacam , Bu is inada bindi . Su an buradaki arap cebi dolgun tanidiklari turkiyede borsanin ucuz oldugu konusunda ikna etmeye calisiyorum. Aldiracagim hisse de belli 😉 Adamlar icin 300-400 bin dolar para degil ama gelip Piston da 150 bin tane hisse alir ortak olurlar sonra da spek babayi alir

4.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Ahtapot mesajini aldim , arttiriyorum at suratliya ve spege soyle babayi alirlar . Butun kagitlari alacam , Bu is inada bindi . Su an buradaki arap cebi dolgun tanidiklari turkiyede borsanin ucuz oldugu konusunda ikna etmeye calisiyorum. Aldiracagim hisse de belli �� Adamlar icin 300-400 bin dolar para degil ama gelip Piston da 150 bin tane hisse alir ortak olurlar sonra da spek babayi alir
    Valla Arap sermayesinin girdigi yere dert girmez, sirketin ederi belli, elin arabi gelsin cerez parasina sirketin cogunluk hissesini alsin sonra ucun besin hesabini yapan spek got gibi kalsin..arabin parasi degerlidir, sonra sana sirket icinde bilanco makyajiymis , katakulle cevirmeymis fln yaptirmaz..

5. Biz 1 aya kalmaz forumu yarılarız.
    Bir de hareket oldu mu değmeyin keyfimize.
    Forum yeni ama biz eski.
    EVLADDD...

6. Yeni sayfalar hayırlı olsun paydaşlar. Klimasan bilançosuna baktımda ne güzel artırmış ihracatları bizde şöyle bi çeyreklikte 2 ye katlasak ihracatı patronlar göz açtırsada hepsini kar yazsak şöyle senet başı 3-5 tl temettü alsak ah ah

7.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Ahtapot mesajini aldim , arttiriyorum at suratliya ve spege soyle babayi alirlar . Butun kagitlari alacam , Bu is inada bindi . Su an buradaki arap cebi dolgun tanidiklari turkiyede borsanin ucuz oldugu konusunda ikna etmeye calisiyorum. Aldiracagim hisse de belli �� Adamlar icin 300-400 bin dolar para degil ama gelip Piston da 150 bin tane hisse alir ortak olurlar sonra da spek babayi alir
    Bravo hocam.

Gerçek Arz-talep karşısında hiçbir üçkağıtçı dayanamaz.
    Bu enflasyon-döviz-faiz üçgeninde paraları çöp olur gider.

ABD li Tenneco şirketi Arap'lara satar mı?
    Bilemiyorum. Yukardaki kayıttan da görüldüğü gibi Türkiye'de ucuza üretip
    Federal Mogul South Bend e gönderip, ordan da ABD piyasasına sürüyorlar.

Çin işi gibi. Orda ucuza üret ABD de DOLARla sat.
    Böyle KARlı bir sistemi bozmak istemezler.
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

8. Hisseleri piyasadan almak ise herhalde çok kolay olur. Fiyatı biraz yükselterek toplarlar. Ama ne kadar? En fazla %15.

Gerçi o %15 te Tenneco'nun başına bela. %7.5 eksiği masada.

Sayfa 2/333 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •