Sayfa 214/334 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314 ... SonSon
Arama sonucu : 2671 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: FMIZP - F-M İzmit Piston

1. o sen bu sene galiba 4 senenin korkusuyla sattık. ama 30 altına sarkmaması bir işaretti. elimizdekileri aldılar. şimdi bakıyoruz. hayır yerine alacak kağıt da bulamıyorum. emeklilik kağıdım dedim ama bu çıkışa kötü aldandık.

3.  Alıntı Originally Posted by muhip57 Yazıyı Oku
    o sen bu sene galiba 4 senenin korkusuyla sattık. ama 30 altına sarkmaması bir işaretti. elimizdekileri aldılar. şimdi bakıyoruz. hayır yerine alacak kağıt da bulamıyorum. emeklilik kağıdım dedim ama bu çıkışa kötü aldandık.
    moralinizi bozmayın syn muhip57. en azından 20tl altında bunalttığında satmadınız. maç 90 dk. uyuyan başka bir dev bulunur elbet. Allah sağlık versin.
    bu tahtanın diğer büyük müdavimlerinden rahmetli fötr şapkalı (kütahyalı) da bu günleri cok bekledi ama ömrü vefa etmedi. ona da Allah rahmet eylesin.
    Yazdıklarım Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir!
    İnsanın kazandığı paradan değil, paranın kazandığı insandan korkulur... (NECİP FAZIL) (Duhul Oct 2010)

4. Yahu siz de maxim gibi davranmayın.
    Tamam ben de biraz verdim ama çoğu duruyor.
    Takibe devam.

5. alaktirikler gettiii eeey ahalii

6. Ulen 40 ı yaksın 300 lot daha verecem speğe.
    Bugün benden bu kadar. Daha fazla veremem.

7.  Alıntı Originally Posted by gollum Yazıyı Oku
    moralinizi bozmayın syn muhip57. en azından 20tl altında bunalttığında satmadınız. maç 90 dk. uyuyan başka bir dev bulunur elbet. Allah sağlık versin.
    bu tahtanın diğer büyük müdavimlerinden rahmetli fötr şapkalı (kütahyalı) da bu günleri cok bekledi ama ömrü vefa etmedi. ona da Allah rahmet eylesin.

doğru soyluyorsunuz ama işte insanoğlu. baktığımda suanda satıs ortalamam 31,4. elimde numune 250 lot kaldı.. duserken bu kadar stres olmuyordum. en azından stabil duruyordu. aynı seyi egeende yasadıgım için insana koyuyor. birde bu kağıtla artık bağ kurmustuk. elim tekrar al butonuna gitmiyor değil. ama suanda risk. ya daha gıderse , yada bırden gerı gelırse..

8.  Alıntı Originally Posted by muhip57 Yazıyı Oku
    doğru soyluyorsunuz ama işte insanoğlu. baktığımda suanda satıs ortalamam 31,4. elimde numune 250 lot kaldı.. duserken bu kadar stres olmuyordum. en azından stabil duruyordu. aynı seyi egeende yasadıgım için insana koyuyor. birde bu kağıtla artık bağ kurmustuk. elim tekrar al butonuna gitmiyor değil. ama suanda risk. ya daha gıderse , yada bırden gerı gelırse..
    evet, kağıdı uzun süre portföyde tutmanın böyle bir zararı var. elinden kolay cıkaramıyor insan cıkardıktan sonra bile aklı ve gözü üstünde oluyor bir süre.
    Yazdıklarım Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir!
    İnsanın kazandığı paradan değil, paranın kazandığı insandan korkulur... (NECİP FAZIL) (Duhul Oct 2010)

Sayfa 214/334 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •