Sayfa 233/336 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333 ... SonSon
Arama sonucu : 2683 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: FMIZP - F-M İzmit Piston

1.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Ahtapot burdayim bi yere gitmedim , tekfende avlandim biraz simdi yeni kagidima all in oldum, pistonun ekmegini yiyemedik ama hasarsiz Dolar bazinda korumus oldum kendimi , bana gore 35 den sonrasi kumardi hala bir haber yok , varantta 18 bin lot kaptirmak beni yakti yoksa 32-34 den de vurgunu vururdum 12 den almaya basladim cunku
    Aynı hareketi yapmışız

2. Sayin muhip cok cektik , en azindan kaybetmedik, Bu uckagitci sirkete ne bir daha bulasiririm ne de bi daha alirim , yeni kagidimda arkama yaslandim takiliyorum ne yaptigi belli , seffaf icim rahat her seyi tek kalemde gomdum, Piston gibi toto firmalara anca kucuk lazim olmayan paralarla girerim, borsada mantik aramiyorum ancak belli bir temel analiz kar beklentisi yonunde yukselecek kagitlar artik tercihim . Makyajlanmis her seyi patronun elinde olmayan kagitlarla isim olmaz , Bu kagidin hakki 28-30

3. fmizp almak istiyom ama biraz daha düşsün arkdaşlar
    ytdeğildir

4.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Brütte daha iyi mal toplanır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Günlükçülerden ve küçük yatırımcılardan büyük ölçüde arınmış olarak canları ne istiyorsa onu yapacaklar. Çok aşağı getirmeden yapacaklarını yapsalar bari
    Yazdıklarım Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir!
    İnsanın kazandığı paradan değil, paranın kazandığı insandan korkulur... (NECİP FAZIL) (Duhul Oct 2010)

5.  Alıntı Originally Posted by HİSSEMATİK Yazıyı Oku
    Bazen insanın basireti bağlanıyor. 17 den almayı düşündüğüm kağıdı 57 den almış olmak çok garip duygu olsa gerek. Bu da bizim şanssızlığımız diyelim.
    Siz naptınız ya. Cidden insanın basireti bağlanmasın. İnşallah en kısa zamanda tekrar cıkar.

6.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Sayin muhip cok cektik , en azindan kaybetmedik, Bu uckagitci sirkete ne bir daha bulasiririm ne de bi daha alirim , yeni kagidimda arkama yaslandim takiliyorum ne yaptigi belli , seffaf icim rahat her seyi tek kalemde gomdum, Piston gibi toto firmalara anca kucuk lazim olmayan paralarla girerim, borsada mantik aramiyorum ancak belli bir temel analiz kar beklentisi yonunde yukselecek kagitlar artik tercihim . Makyajlanmis her seyi patronun elinde olmayan kagitlarla isim olmaz , Bu kagidin hakki 28-30
    Sayın maxim , bende arayıstayım birkaç tane kagıdı takibe aldım ama suanda endeks guven vermiyoruz. Biraz geri gelmesini bekliyorum.

7. Sn.HISSEMATIK malesef basiret bazen dediginiz gibi bağlanıyor.bende sizin gibi desdek noktasından aşağıya salmaz diye aldım.fakat hacimsiz bir düşüs oldu.fakat hisseyi inceledim düşüş olmasına rağmen hisseye para girişi var.bu dip yada dip noktasına yakın demekdir.yinede bir yükseliş trendi oluşacaktır.Sanki bilerek bürüt takasa soktular gibi geliyor.arkadaslarinda dediği gibi mal toplama,ky yi silkelemese olabilir,dikkatle takip etmekte fayda var.umarim herşey gönlünüzce olur...yazdıkların yatırım değeri içermez.

8. Bu saatten sonra bu kagitta yukselis bekleyenler , kibrista siyah ve kirmiziya koysa ayni sansa sahip olurlar , bu kagitta kucuk yatirimcinin rizki kalmadi gorusundeyim

Sayfa 233/336 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •