Sayfa 236/334 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286 ... SonSon
Arama sonucu : 2668 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: FMIZP - F-M İzmit Piston

1. Bu seytana uyup uymamak arasında kaldım. Sabah cok guzel alım fırsatı verdi ama ne zaman yukselip cıktıgım kagıda girsem elime verdikleri için riske atamadım. Ekrandan sildim ama dayanamadım ve tekrar takibe aldım(

2. Sabah 40dan alan yüzde 20den fazla kazandı. Aksiyon arayanlar için ideal kağıt

3. Ordan alabilen ky varsa helal olsun.

4. Bundan sonra bu hissede Ky ya ekmek yok. Geçti borun pazarı..
    Kazanan kazandı. Parasını alıp tüydü.
    15 liralık kağıt olmuş 45 - 50 TL.

5. Dediklerinize katılıyorum.Bir haber mi var karmı yüksek gelecek yada elimize mi verecek spek çalıyor bizi de oynadıyo.

6.  Alıntı Originally Posted by Ahtapod Yazıyı Oku
    Bundan sonra bu hissede Ky ya ekmek yok. Geçti borun pazarı..
    Kazanan kazandı. Parasını alıp tüydü.
    15 liralık kağıt olmuş 45 - 50 TL.
    Bende sstmadım ssyin ahtopot fm öyle 100 leri görmeden satmak yok buda 2.birQnbfl olma yolunda ilerliyor desem bana katilirmısınızsn.Ahtopot

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bugunkü hareketdeki işlem hacmi son haftalara bakarsak baya düşük. Hacimsiz artışda risk teskil eder. Zaten düşüşte hacimsiz olmustu. 25 lotum duruyor numune olarak. Tüm lotlarım duruyor olsa stresten herhalde kafayı yerdim. Kağıtdakilere sabır diliyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by muhip57 Yazıyı Oku
    Bugunkü hareketdeki işlem hacmi son haftalara bakarsak baya düşük. Hacimsiz artışda risk teskil eder. Zaten düşüşte hacimsiz olmustu. 25 lotum duruyor numune olarak. Tüm lotlarım duruyor olsa stresten herhalde kafayı yerdim. Kağıtdakilere sabır diliyorum.
    brüt takasta olduğundan dolayı internet üzerinden emir verilemediği icin ve yeni yatırımcılar girmeye kokrtugu icin hacmin düsük olması normal syn muhip57
    ama bence brüt takasta olan hisseler icin her hesaptan günde 1 kez alım 1 kez satım hakkı verilmeli. her zaman veya hızlı sekilde telefonla emir verme imkanı olmuyor cünkü.
    Yazdıklarım Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir!
    İnsanın kazandığı paradan değil, paranın kazandığı insandan korkulur... (NECİP FAZIL) (Duhul Oct 2010)

Sayfa 236/334 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •