Sayfa 247/334 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297 ... SonSon
Arama sonucu : 2669 madde; 1,969 - 1,976 arası.

Konu: FMIZP - F-M İzmit Piston

1. Grafik 60 lıktır. Önceki üçgen çalışmış ve hedeflerine ulaşmış. Şimdi sıradaki üçgen hedefine gidecek mi bakalım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

2. dün ceza yiyen şahışlarla ilgili bilgisi olan var mı?

3. VAR ...bilmiyordum yeni ögrendim..malı götürüyor muş ...bir kısmını ceza -fitre olarak ayırıyormuş ... bir sürü tahtada ceza yemiş....

4. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

5. 30lardan sattığına pişman olan eski fmizp forumdaşlarıma fırsat veriyor sanki
    Yazdıklarım Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir!
    İnsanın kazandığı paradan değil, paranın kazandığı insandan korkulur... (NECİP FAZIL) (Duhul Oct 2010)

Sayın Gönlüm Ahtapot ve Max burdalar mi
    Ben uzun zamandır okumuyorum

ASUS_X00TD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 34 den alamadım sattığım noktadan geri alacaktım ama yeni girdiğim kagıtlardan dolayı birse buna cesaret edemedim ama fmzıp bakmadan duramıyorum. 1 adet bıraktıgım numune lotda duruyor. 37-39 arası girsemmi bilmiyorum onada Bu ortamda cesaret edemiyorum.

8. Temettü dağıtımı yarın başlıyor. Doğru mu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 247/334 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •