Sayfa 249/334 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299 ... SonSon
Arama sonucu : 2671 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: FMIZP - F-M İzmit Piston

1. Bırakamıyorum seni, ama almayada ekim gitmiyor. Baktıkca yukseliyorsun ve içim içini yiyor. 30 lu seviyelere geldiğinde almamakla buyuk hata yaptım. Sanki artık bu hisse bir kaç kişi hariç ky de kalmadı.

2.  Alıntı Originally Posted by muhip57 Yazıyı Oku
    Bırakamıyorum seni, ama almayada ekim gitmiyor. Baktıkca yukseliyorsun ve içim içini yiyor. 30 lu seviyelere geldiğinde almamakla buyuk hata yaptım. Sanki artık bu hisse bir kaç kişi hariç ky de kalmadı.
    Bir arkadaşıma 15 lira iken önermiştim , pahalı dedi ve almadı. Sonra 40 liradan aldı. Borsa işte bu...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

3.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Bir arkadaşıma 15 lira iken önermiştim , pahalı dedi ve almadı. Sonra 40 liradan aldı. Borsa işte bu...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben 14 den aldım 34 lerden sattım. 3 sene temettü aldım. Bu 3 sene içinde yaptığı hareketlerden dolayı sattım. Ama bu sene o ters hareketi yapmadı. Bizde ardından baktık

Alıntı Originally Posted by muhip57 Yazıyı Oku
    Ben 14 den aldım 34 lerden sattım. 3 sene temettü aldım. Bu 3 sene içinde yaptığı hareketlerden dolayı sattım. Ama bu sene o ters hareketi yapmadı. Bizde ardından baktık
    Sayın Muhip57 kopamıyor sunuz bakıyorum ben de 15,16 lira gibi bir maliyetim vardı 30 liradan ayrıldım Allah bereket versin bize böyle hisse senetleri lazım işte

ASUS_X00TD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Abi akıl vermek gibi olmasın ama bak Sasa da iyi olacak yatırımlardan dolayı döviz borcu var bugün 2020/1 çeyrek geldi
    Satışlar artmış üretim iyi Tuncay Turşucu analiz etmiş bende baktım bilançosu güzel sadece zaman lazım
    Bir incele istersen saygılar

ASUS_X00TD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. [QUOTE=habala;4386308]Abi akıl vermek gibi olmasın ama bak Sasa da iyi olacak yatırımlardan dolayı döviz borcu var bugün 2020/1 çeyrek geldi
    Satışlar artmış üretim iyi Tuncay Turşucu analiz etmiş bende baktım bilançosu güzel sadece zaman lazım
    Bir incele istersen saygılar

ASUS_X00TD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.[/QUOTE

Ben suanda aksa , kordsa ve petkimdyim.aksa ve kordsada aynı haraketleri bu iki kağıtdan bekliyorum. Sasanın doviz borcu cok fazla ve spek hareketleri var. Aksa suanda baskılanıyor ve orta ve uzunda 14-15 ler görecek diye dusunuyorum ayrıca temettü verimide cok iyi. Kordsada keza yaptığı şirket alımları vs ile sektörde dünya lideri konumuna gelebilir.

İki kagıdada 11 mart öncesi girdim aldıktan sonra düştüler. malum altlardan alarak maliyet dusurdüm suanda ikisindende maliyetdeyim. Fmzıpde 3 sene bekledim. Bunlardada bekleyeceğim.

Ama gönlümün sultanı her zaman FMIZP

7. üç aylık bilanço geldimi ben mi göremedim genelde erken açıklardı herkese hayırlı kazançlar zıpzıpımız güzel olacak bekliyorum 15- 20 senedir bir tutku benimkisi sermaye artırımını dereliden morgula geçişini yaşadım hala kopamıyorum ben buna kara sevdaya mı yakalandım acaba
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

8. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

Sayfa 249/334 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •