Sayfa 251/334 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301 ... SonSon
Arama sonucu : 2671 madde; 2,001 - 2,008 arası.

Konu: FMIZP - F-M İzmit Piston

1.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku

Yukarı gitmek istiyorum diyor ama bakalım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    evet yukarı gitmek istiyor lakin bağlamışlar bırakmıyorlar.
    bu sabah kademelere 5-6şar lot koyarak 49,50ye kadar düşürdüler. baskı olduğu çok açık.
    zincirlerinden kurtulabilmesi dileğiyle.
    Yazdıklarım Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir!
    İnsanın kazandığı paradan değil, paranın kazandığı insandan korkulur... (NECİP FAZIL) (Duhul Oct 2010)

3. Ky den kimse kalmamış galiba. Aralık 2019 deki yüksek hacimli 18-20 tl den 65 tl ye çıkıştan sonra ky hisseleri devretmiş görünüyor.
    Bir önceki bedelsiz hisse artışından öncede 15 tl den 65 tl ye çıkışı bir anda yaptıktan sonra bölünme öncesi 1500 tl lere çıkmıştı diye hatırlıyorum.
    Borsada hakim hisse sahibi bundan sonra yolu belirleyecek . Elindekilerin yarısını veren kişi olarak da bize beklmekten başka birşey kalmıyor.
    Genede beklentim önümüzdeki yıl için banka getirisinin üzerinde bir getiri sağlayacağı. Bu senetteki tecrübemden bölünme vs olma ihtimalini en az 3 sene olmayacağı şeklinde.
    Bu yazıyı de senetle ilgilenen ky kaldımı diye yazıyorum.

4. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

6. pistonlar ne zaman çalışmaya başlayacak hep yatmakta olmaz arkandakilere bi bak sen aynı yerde bekliyonda ne buldun orda beklemekten.bütün kulvarda bütün dallarda saldır hep müdafada beklemek olmaz saldır de saldıralım yolun açık olsun reis ytd

7. Anlaşıldı bu senette ky kalmamış. Elde kalanlarla sonuna kadar devam.

Alıntı Originally Posted by patience Yazıyı Oku
    Anlaşıldı bu senette ky kalmamış. Elde kalanlarla sonuna kadar devam.
    ky olmayan hisse arıyordum. iyi oldu.

Sayfa 251/334 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •