Sayfa 257/334 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307 ... SonSon
Arama sonucu : 2671 madde; 2,049 - 2,056 arası.

Konu: FMIZP - F-M İzmit Piston

1.  Alıntı Originally Posted by fikrim Yazıyı Oku
    Kusuruma bakmayın.. Kağıtta yeniyim ama yıllar önce 800 tl olduğunu hatırlıyorum. Pastayı göremiyorum gurbetteyim.
    Yıllar önce 1000 leride gördü ama yüklü bedelsiz verdi bölündü.Bölününce 18 li rakamlardan 20 lere kadar çıkıp 4 lere kadar inmişti kriz zamanında.Eski fiyatı göze alırken bölünmüş fiyatından da baz al...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

2. 84 den çıktım bosch a takıldığı belli oldu .. kendi hareketi değildi sanırım.. hayaller yarım kaldı. Neyse aldığımıza şükredeceğiz. ytd

3.  Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Yıllar önce 1000 leride gördü ama yüklü bedelsiz verdi bölündü.Bölününce 18 li rakamlardan 20 lere kadar çıkıp 4 lere kadar inmişti kriz zamanında.Eski fiyatı göze alırken bölünmüş fiyatından da baz al...
    Bölünmedi düşmedi demiyorum zaten. Hatırladığımı yazdım yoksa 1 800 ü gördüğünü idda edenlerde var. Ben biraz mütevazi davranmışım.

4. Boş verin onu bunu yarın tavan yapar mı😀😀

5. Burada para dağıtmıyorlar malesef. Yıllarca bekleyen balina fırsatını bulup satışa geçti. Zirvede hacimli satış yedi. Burası uzun vadedir, vur kaç herkesin harcı değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by fikrim Yazıyı Oku
    Burada para dağıtmıyorlar malesef. Yıllarca bekleyen balina fırsatını bulup satışa geçti. Zirvede hacimli satış yedi. Burası uzun vadedir, vur kaç herkesin harcı değildir.
    55₺ geri dönüş yapar diyorsun , yatın bakacaz, kime satacak

7. fmizp ben sonuna kadar seninle beraber koşmaya devam edeceğim yürürsende yinede yürüyecem yeni arkadaşlarada sabır ver sabahlarıda yeni arkadaşlar yürek yesinler yoksa ekrana bakmasınlar yoksa yürekleri dayanmaz hayat tehlike ytd

8.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Haklısın pasta paylaşarak hata yapmışız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Üzülmeyin, takılmayın syn umut0109...
    Forumun en eski birkaç kişisinden biriyim. Yıllar içinde çok iniş çıkışlar gördük. Küçük tatlı atışmalar haricinde bu topicin seviyesi hiç düşmedi.
    Yeni arkadaşların çoğunluğu pistonu yeni tanıdığı için sinir harbinde girmişler. Ve maalesef ortamı gerecek şekilde hırçın yazılar var.
    Seviyenin eski güzelliği ile devam etmesi dileğiyle: özellikle eskilere selam olsun.

Sayfa 257/334 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •