Sayfa 283/336 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333 ... SonSon
Arama sonucu : 2683 madde; 2,257 - 2,264 arası.

Konu: FMIZP - F-M İzmit Piston

1. yarın biraz geri çekip hareketine devam eder gibi havasını yakaladı kolay kolay vazgeçmez taaaa ilk bedelsizlerini hatırlarım bu keratanın o zaman sermayesi 2,25 milyondu sanırım baya güzel hareketlerle 1300 lerden sermaye artırmıştı zamanı geldi çok komik kaldı bu sermaye
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

2.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    yarın biraz geri çekip hareketine devam eder gibi havasını yakaladı kolay kolay vazgeçmez taaaa ilk bedelsizlerini hatırlarım bu keratanın o zaman sermayesi 2,25 milyondu sanırım baya güzel hareketlerle 1300 lerden sermaye artırmıştı zamanı geldi çok komik kaldı bu sermaye
    merhaba yıl ne zamandı ne kadar lık olmustu bedelsız yukselıs nasıl oldu bızı bıraz aydınlatrımsnız tsk

3.  Alıntı Originally Posted by tales73 Yazıyı Oku
    merhaba yıl ne zamandı ne kadar lık olmustu bedelsız yukselıs nasıl oldu bızı bıraz aydınlatrımsnız tsk
    sevgili kardeşim geçmişte yazdım kısaca yazayım 30-07-2008 yılıydı 1-e 68 vermişti sermayesi 225 milyardı o zamanın parasıyla ve şimdi 14.276 oldu ve fabrika yenilendi eski ismi istanbul motor pistondu morgula satıldı o zaman dereli holdingindi ve eski fabrika arsası izmite taşınınca satıldı kar payı olarak1476 tl dagtıldı1.2.2008 yılında ve morgula geçince bütün fabrika malzemeleri yenilendi yani fabrika şu an borçsuz ve yatırımları bitmiş vaziyette ee bir ikinci sermaye artışı da artık beklenir oldu o zamanlar 11-17 tl arasında gelir giderdi geçenseneki 15-28 arası gibi ve ilk hedef 600 ler olmuş sonra 1300 lere kadar gitmişti der tarih inşallah tekerrür eder o kadar olmasa da yarısı olsa yeterli umarım olur da hayırlı kazançlar.

4. yarınş birgün jantsada düzeltme olup kar satışları geldiğinde fmizp nasıl etkilenir acaba?

5.  Alıntı Originally Posted by esme Yazıyı Oku
    yarınş birgün jantsada düzeltme olup kar satışları geldiğinde fmizp nasıl etkilenir acaba?
    terse etkilemez onu takip etmiyor bu hınzır bfreni takip eder

Duhul
    Mar 2020
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    632
    bugün pin pon topu gibi oynamışlar
    taşlar oturmadı yerine galiba.
    al satçılar bu dalgaların arasında işleri zor gerçekten,
    bu dalgalanmanın arasından çıkmak öyle kolay değil

7. eeee leriyi gören ve taş gibi sabırlı olan er geç kazanır tabi hisseyi iyi analiz edebilirse
    bfren konya egeen gitti zıpzıp sıra sende de gari bfreni yalnız bırakmazsın bilirim

8. beni mahçup ettin ve ters köşe yaptın helalin var zıpzıp

Sayfa 283/336 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz