Sayfa 295/336 İlkİlk ... 195245285293294295296297305 ... SonSon
Arama sonucu : 2687 madde; 2,353 - 2,360 arası.

Konu: FMIZP - F-M İzmit Piston

1. bu gün bfren öncülügünde ben bir tavan olabilir diye düşünüyorum bfren tavan olursa tabi
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

2. Balon

CASPER_VIA_M3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. FMIZP NİN 2020 KARI 30 MİLYON GELDİ GEÇEN sene 31 milyondu bu pek iyi olmadı
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

4.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    FMIZP NİN 2020 KARI 30 MİLYON GELDİ GEÇEN sene 31 milyondu bu pek iyi olmadı
    Sayin mercek hocam borcsuz bu pandemiye ragmen karini korumus.cokta kotu bir durum yok bence...ama tabi bilancoyu tam inceleyen arkadaslar yorum yaparsa bizde memnun oluruz...iyi aksamlar...

5. Hayırlı olsun diyelim bilançomuz

6. Bence de çok kötü değil yarın aşağı salsa da endeks kötü olmazsa toparlar +bile kapar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,387
    Herkesin ve tüm otomotiv sektörü şirketileri iki katı kar açıklarken bu yerinde saymış neden böyle oldu bilmiyorum artık
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

8. şimdi kafama takıldı şu izmit piston ile gedzayı karşılaştırmak istiyorum..bakalım söylenenler gerçek mi ??

...............................izmit piston................gedza
    nakit..........................30 mil.......................60 mil....(gedza üstün)
    duran varlık..................14 mil......................28 mil.....(gedza üstün)
    kısa borç......................11 mil.......................43 mil.....(izmit piston üstün)
    uzun borç.....................2,5 mil......................4,6 mil.....(izmit piston üstün)
    öz kaynaklar.................46 mil.......................92 mil......(gedza üstün )
    ödenmiş sermaye............14,276.....................11,6 64.....(gedza üstün...sermaye düştükçe değer artar)
    ciro................................47 mil.....................63 mil......(gedza üstün)
    net kar............................20 mil.....................17 mil.......(izmit piston üstün)
    döviz fazlası.....................36,5 mil...................46 mil.......(gedza üstün )
    borsa fiyatı.......................188 tl......................34 tl..........(gedza daha ucuz )

görüldüğü üzere bir çok kalemde gedza aslında ondan daha üstün...ama borsadaki fiyatları arasında 6 katlık bir fark var....biri dellenmiş bir diğeri ise henüz ederine bile gelmemiş....

işte o yüzden de gedza dellenmeye oldukça müsait bir yapıdadır diyordum...şu anda ilk defa gördüğüm veriler de beni doğruluyor....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 295/336 İlkİlk ... 195245285293294295296297305 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •