Sayfa 323/336 İlkİlk ... 223273313321322323324325333 ... SonSon
Arama sonucu : 2683 madde; 2,577 - 2,584 arası.

Konu: FMIZP - F-M İzmit Piston

1. Bir sene öncesine göre bosch fren fmizp u 3 e katlamış. 2 sene öncesine göre ise 5,5 a katlamış.bu hareketlenme bosch sayesinde gelen alımlarla oluştu görünüyor. Ancak yoğun alımlar kimin tarafından yapılıyor. Çünkü bu senette hisselerin büyük kısmı birilerinde (büyük ihtimalle Dereli de). Kendisi satmadığından az bir talep ile tavan oluşuyor. Fiyat dengelendiğinde oluşan yeni fiyat çevresinde gene Dereli'nin gene alımlara devam edeceğini düşünüyorum.
    Hakim ortak ortamı uygun gördüğünde bosch dakine benzer çıkışı yapacaktır.
    Not:
    Fmizp un 01.02.2008 tarihinde yapılan bedelsiz sermaye artışın 69 misli idi. O zaman senet 60 liralardan 2000 üstüne çıkmıştı. Şu anda sermaye artışı söz konusu olsa kanımca 15-20 civarında veya daha üstü olabilir. Günümüzdeki enflasyon gözönüne alındığında daha yüksek bedelsiz artımı yaparak dah yüksek noktalara getirmek isteyebilir. Bu nedenle yakın zamanda bedelsiz yapmaz diye düşünüyorum. Yeni fiyat seviysi270tl civarında olabilir.

2. 1 Ekimde meclisin açılmasıyla birlikte düşük sermayeli şirketlerin sermaye artırımı ile ilgili de çalışmaların olacağı söylentileri var. Bu yıl olmasa bile önümüzdeki yıl tam bir bedelsiz furyası ile karşı karşıya kalabiliriz.

3. varan 1
    varan 2 ne zaman olur.

4. Fmızp den sermaye artışı gelebilirmi ? bu hissenin eski müdavimleri bu konuda ne der ben yanılmıyorsam froto 30 tl iken bu da aynı fiyatlarda idi cmbtn da keza öyle bu iki hisse şu an nerelerde fmızp nerede

5. varan 2

varan 3 olurmu yarın

6. İki günlük hareketi güzel düşük sermayeli şirketlerde bedelsiz sermaye artırımı potansiyeli olduğundan dolayı bir hareketlenme var Fmızp fiyat olarak diğerlerine göre çok düşük olduğunu düşünüyorum umarım beklentilerime cevap verir bu düşüncem beni bağlar Y.T.D

7. varan 3 de oldu.

8. Dolaşımdaki pay 3.17 mio lot..Kredili işlemlere kapalı tahta..Bu bence iyi..Kredili alan 3 gün sonra satıyordu.Şimdi gerçek alıcı ve yatırımcılar işlem yapıyor..10 bin kişi ortalama 100 lot alsa 1 mio lot,tahtayı 15 gün tavan yaptırır..İşlem hacmi her geen gün artıyor..Bu önemli..30 $ gidebilir,hiç belli olmaz,burası borsa..

Sayfa 323/336 İlkİlk ... 223273313321322323324325333 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •