Sayfa 324/335 İlkİlk ... 224274314322323324325326334 ... SonSon
Arama sonucu : 2680 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: FMIZP - F-M İzmit Piston

1. Seans kapanışına son beş dakika kala tavan olan hisse ne olduysa kapanışı eksi kapattı bu kadar yüksek işlem hacmine rağmen 🤔

2. varan 4 tepeye yakın yerden çıkış yaptım .4 ileri fena değil benim için .
    yatırım tavsiyesi değildir.

3. 271 benim için iyi alış
    sanki iyi bir haber gelecek.
    varan 5 olur
    yatırım tavsiyesi değildir

4. Ben uzun vade düşündüğüm için sorun yok bu gün biraz daha ilave yaptım iyimi oldu kötümü bilmiyorum zaman gösterecek

5. SOSYAL MEDYADAN okudum ..

Çok bilmeniz ( karmaşık ) önemli değil işinize en çok yarayacak bilgiyi kullanmanız ÖNEMLİ

BÜYÜK ZARARDAN KURTULMANIN BASİT YOLU!.

BORSA da STOP olmak çok önemli.
    Hisseyi nereden satacağını bilmiyorsanız ve Twitter'da dolaşan karmaşık bilgilerden bıktıysanız 22 Günlük Ortalama (EMA ) kullanarak ZARAR kes yapabilirsiniz ...
    Fiyat 22 G.O altında kapanış yaptıktan sonra her yükseliş tepki olacak .
    Fiyat 22 G.O üstünde (bir kaç gün ) kapanış yaptıktan sonra her düşüş 22 G.O'dan tepki alıp tekrardan yükselişe geçer.

6.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    SOSYAL MEDYADAN okudum ..

Çok bilmeniz ( karmaşık ) önemli değil işinize en çok yarayacak bilgiyi kullanmanız ÖNEMLİ

Hisseyi nereden satacağını bilmiyorsanız ve Twitter'da dolaşan karmaşık bilgilerden bıktıysanız 22 Günlük Ortalama (EMA ) kullanarak ZARAR kes yapabilirsiniz ...
    Fiyat 22 G.O üstünde (bir kaç gün ) kapanış yaptıktan sonra her düşüş 22 G.O'dan tepki alıp tekrardan yükselişe geçer.

eskiler nasıl yapıyordu acaba tahta üzerinde satılan lotlar 35 sene önce borsa baya yol almış yok aşağı mum yukarı kesti gibi bana boş geliyor... spek amca ve tahta yapıcı birlikte hareket etti mi füze gibi uçuyor...

7. gelsin ayşe teyze,hasan amcalar,fiskoslar kahvede berberde bakkalda konuşulmaya başladımı terk edicen bence borsayı benim düşüncem yatırım tavsiyesi değil.

8.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    SOSYAL MEDYADAN okudum ..

Ben bu hisseyi çok uzun zaman önce alıp satmıştım bakıyorum benzer sektör hisseleri nereden nereye gitmiş bu hisse pek uyum sağlamıştır bana göre bu nedenle bir miktar alım yaptım kademe kademe sermayesi ve lot sayısı az zaman ne gösterecek bekleyip göreceğim hayırlısı olsun kimsenin ne twtiir ne sosyal medya nede diğer formlar da yapılan tüm hisseler ile ilgili yorumlara göre ne alırım nede satarım 25 yıldır epeyce tecrübe edindim herkese bereketli kazançlar dilerim

Sayfa 324/335 İlkİlk ... 224274314322323324325326334 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •