Sayfa 333/334 İlkİlk ... 233283323331332333334 SonSon
Arama sonucu : 2671 madde; 2,657 - 2,664 arası.

Konu: FMIZP - F-M İzmit Piston

1.  Alıntı Originally Posted by ULUSCUTURK Yazıyı Oku
    City son bir ayda takastaki payını yaklaşık %5 arttırmış özel bi nedeni varmı arkadaşlar.
    Fmızp in lot sayısı az sermayesi de düşük olası bir sermaye artışı kararı alırsa yüksek oranda olacağını düşünüyorum otomativ sektöründe üretim yapan diğer sektör hisseleri çok prim yaptı fmızp bu yükselişe ayak uydurmadı
    Benim beklentim olduğu için bir miktar aldım aylar önce bekliyorum
    Düşüncelerim beni bağlar yatırım tavsiyesi olarak düşünülmesin saygılarımla

2. acelemiz yok istediğin kadar baskılayım.zamanı gelecek.
    hayal kurmaya devam ytd değil

3. 6 ay ceza alan yatırımcı ne zaman ceza almıştı.

4. Aşağı geldikçe lot artırımına devam ediyorum. Biliyorum bir gün gelecek bu piston öyle bir hızlanacak ki bloktan kol çıkaracak. O gün geleceeekkkkk
    YAZDIKLARIM ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SADECE KİŞİSEL DÜŞÜNCELERİMDİR.

5. https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...8ef1c3493713ad
    BIST Piyasa Değeri Ağırlıklı Pay Endeksleri
    Kural Seti'nin 10.3. maddesine istinaden Borsa İstanbul Genel Müdürlüğünce; BIST
    Temettü ve BIST Temettü 25 endekslerinde 01/05/2024 - 31/07/2024 dönemi için
    ekte gösterilen değişikliklerin yapılmasına karar verilmiştir.
    Temettü verme endeksinden çıkarılınca bedelsiz vermesi gerekir anlamı çıkarılabilir mi? Yoksa bu bir silkeleme oyunu mu? Aradaki süre 3 ay. Bakalım bu süre arfında ne olacak?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
    hazırlanıyor sanki bu sene bedelsiz gelecek gibi geliyor bana yanılıyor muyum
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

7.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    hazırlanıyor sanki bu sene bedelsiz gelecek gibi geliyor bana yanılıyor muyum
    Aynen ben de öyle düşünüyorum. Bedelsiz sermaye artırımı yapmak zorunda. Sermayesi çok düşük kaldı. Yeni yatırımlar yapmadı. Yeni yatırımlar ve şirketi büyütmek için sermaye artıracaklar hem de fiyatı çok yukarı sürmeleri gerekecek. Benim beklentim bu yönde.

8. kaderime bak derim çbs printaş gibi bunuda eendeks dışına atıyorlarmış .

Sayfa 333/334 İlkİlk ... 233283323331332333334 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •