Sayfa 86/334 İlkİlk ... 3676848586878896136186 ... SonSon
Arama sonucu : 2671 madde; 681 - 688 arası.

Konu: FMIZP - F-M İzmit Piston

1. FMIZP - F-M İzmit Piston

O SPK,şimdi hiç iş bulamadı da,zaman ,zaman,değişik,değişik,hisseleri pazarlayıp,kırk türlü yalan yanlış işlerle,,,danışacak uzmanı olmayan,buralardan bilgi edinmeye çalışan garıbanı zarar ettiren bir sürü bukalemunu sirf yazdığı yalanların altına ytd değildir yazdığı için cezalandırmıyorda,ben ytd değildir yazmadığım için cezalandırılacaksam buyursun gelsin.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Hedef fiyat vermek suçtur. Altına ne yazarsanız yazın.

Hisse devri ile ilgili KAP'a gerekli bildirimler yapılmıştır.
    Burda milleti yanlış yönlendireceğine aç bir oku önce.

SPK'ya da zamanında sorduk. Neden çağrı olmadığını.
    "%42.5 hisse el değiştirdi" dediler. Fiyatı yokmuş falan... Uydurma bunlar.

Bunlara uymayın arkadaşlar.
    Burdaki olay öyle 3-5 liralık bir olay değil.
    Hissenin gerçek değeri ortada.
    O değeri de bulacak.
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

3. Beni bilenler bilir.hedef fiyat vermeme gerek yoktur.benim ne anlattığımı ne demek istediğimi onlar anlar.mesajın gideceği yerler bellidir.hem sizde hangi hisseler için neler yazmışım bir bakarsanız,belki birşeyler anlarsınız.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Vay vay vay

5. 35 olana kadar kendini affettiremez at suratli , Onun icin her gun bela okumaya devam ona, sag yerde cani cikmasin mendeburun

6. Icimden bi ses yine bi cacik olmaz bundan diyor da hadi neyse, cunku endeksin yakinda eline verecek ekstrem durumlar meydana gelebilir bazi kagitlar degerinden cok yukseldi , bizim olayimiz at suratli ne isterse o yani bilanco falan yine gelir 26 falan seneyi 36 falan kapatiriz, olay osmanlinin da dedigi gibi diger olaylarda

7. Vay kimler gelmiş. EVLADDD..

8. Ya daha yüksek gelirse..
    Ya tutarsa!!!!

Sayfa 86/334 İlkİlk ... 3676848586878896136186 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •