Sayfa 288/334 İlkİlk ... 188238278286287288289290298 ... SonSon
Arama sonucu : 2671 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: FMIZP - F-M İzmit Piston

1. Masallah...diyelim o vakit...

2.  Alıntı Originally Posted by pamuk01 Yazıyı Oku
    efsane olacak inşallah beklentiler büyük ayrıca piston çok geri kaldı
    sevgili dostum bunun adı piston degil zıpzıp dır sanırım çooook eski dostlardan kimse kalmamış efsane zamanlarıydı bunun lakabı zıpzıp dı ve o günler ne günlerdi bilen bilir işte bu yüzden dostlarla birlikte zıpzıpımız diye bahsederdik neyse jantlar felan çok zıpladı onları yakalaması ümidiyle hayırlı kazançlar
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

3.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    sevgili dostum bunun adı piston degil zıpzıp dır sanırım çooook eski dostlardan kimse kalmamış efsane zamanlarıydı bunun lakabı zıpzıp dı ve o günler ne günlerdi bilen bilir işte bu yüzden dostlarla birlikte zıpzıpımız diye bahsederdik neyse jantlar felan çok zıpladı onları yakalaması ümidiyle hayırlı kazançlar
    ne diyelim o zaman zıpzıpımız janti yi yakalar
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

4.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    sayın mercek dediğiniz gibi olsun zıpzıp inşallah çok yükseklere zıplar ama jantsada zıplasın çünkü pörtföyimin diğer yarısı jantsa yalnız 1 aylık brüt geldi ,jantsada biraz korku filmi izleyeceğiz herhalda tekkeyi bekliyoruz

5. bu hızla giderse 245,00/264,00..(sesli düşüncemdir)

6. https://invst.ly/ti490 günlük grafik bu şekilde bollınger dışına taşmışız...rsi cci ve macd gayet güzel...

7. https://invst.ly/ti49ahaftalık grafik de aynı şekilde bollıngeri aşmışız...hareketin devamı gelir inşallah

8. gerçi bu hava da pek teknik işlemez bir rüzgardır esiyor

Sayfa 288/334 İlkİlk ... 188238278286287288289290298 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •