Sayfa 328/334 İlkİlk ... 228278318326327328329330 ... SonSon
Arama sonucu : 2671 madde; 2,617 - 2,624 arası.

Konu: FMIZP - F-M İzmit Piston

1. Bu başlığı şu anda 2 kişi okumaktadır. (1 üye ve 1 ziyaretçi)

ACA42

Yorumsuz.

2. Bürüt takas sürecinde mal toplama operasyonu zirve yapacak diye bekliyorum. Artık trend hedeflerine doğru hızlı adımlar sıklaşıp yürü ya piston diyecektir. Piston iyi çalışacak.
    YAZDIKLARIM ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SADECE KİŞİSEL DÜŞÜNCELERİMDİR.

3. piston yukarı biraz yağlanması gerek sağlam bir yağcı nerdesin yeter artık ...

4. Hisseye ceza gelmeden önce son iki üç aydır günlük işlem hacmi artmıştı cezadan sonra eski moduna döndü ceza bitince durum ne olacak bakalım şahsi görüşüm diğer sektör hisselerine göre düşük daha yolu uzun umarım beklentilerime cevap verir saygılarımla Y.T.DEĞİLDİR

5. Neden bu hissenin tahtacısı sahibi veya patronu kaç gündür hisseyi açılışta eksi acar endeks bir hayli artı olmasına rağmen garip ne yapmak istiyorlar anlamış değilim 🤔🤔🤔

6.  Alıntı Originally Posted by Yorgun savaşçı Yazıyı Oku
    Neden bu hissenin tahtacısı sahibi veya patronu kaç gündür hisseyi açılışta eksi acar endeks bir hayli artı olmasına rağmen garip ne yapmak istiyorlar anlamış değilim ������
    Bu şekilde korku salıp 8 aralık ta cezası bitinceye kadar mal toplamak için yapıyor. Trend fedefi 3200 TL olarak gözüküyor. BFREN bu kağıdın ikiz kardeşi. Aynen onun girdiği moda bunu da sokacaklar. Zaten dolaşımda kağıt kalmadı. Bir cepten bir cebe alış satışlarla ne toplarsa kar. Ben kendi adıma 1 lot bile kaptırmam. Alabilirsem daha da almayı isterim.
    YAZDIKLARIM ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SADECE KİŞİSEL DÜŞÜNCELERİMDİR.

7.  Alıntı Originally Posted by master38 Yazıyı Oku
    Bu şekilde korku salıp 8 aralık ta cezası bitinceye kadar mal toplamak için yapıyor. Trend fedefi 3200 TL olarak gözüküyor. BFREN bu kağıdın ikiz kardeşi. Aynen onun girdiği moda bunu da sokacaklar. Zaten dolaşımda kağıt kalmadı. Bir cepten bir cebe alış satışlarla ne toplarsa kar. Ben kendi adıma 1 lot bile kaptırmam. Alabilirsem daha da almayı isterim.
    Benim radarıma 132 tl de takıldı 190 tl ye kadar param oldukca aldım belli bir lot alıp beklemekti niyetim hedefim olan lotu tamamlayamadım Konya ve Bfren deki hedefimi yakalarsam buraya yönelebilirim hayırlısı zaman gösterecek
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir sadece beni bağlar herkese bereketli kazançlar dilerim saygılarımla

8.  Alıntı Originally Posted by Yorgun savaşçı Yazıyı Oku
    Hiç kimse nin beklemediği bir anda olabilir ben param oldukça Ufak ufak biriktirmeye başladım
    tatil paran çıkmıştır umarım 2024
    gidermi dersin yukarı

Sayfa 328/334 İlkİlk ... 228278318326327328329330 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •