Sayfa 309/334 İlkİlk ... 209259299307308309310311319 ... SonSon
Arama sonucu : 2671 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: FMIZP - F-M İzmit Piston

1. fmizp kartepedeki balata fabrikası ne zaman faaliyete başlayacak bilen varmı bunun durumu nasıl olacak ytd

2. Yatırımcılarını iyice bezdirdi sanırım sattı çıktımı acaba tüm yatırımcıları herkes bezdiyse çıkış yakındır herhalde

3. Maliyet 51,60.
    Bir yere gittiğim yok. Hedef bedelli/bedelsiz sermaye artışı sonrasında malı 400 den itibaren kademeli boşaltmak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by Fakirborsaci Yazıyı Oku
    Yatırımcılarını iyice bezdirdi sanırım sattı çıktımı acaba tüm yatırımcıları herkes bezdiyse çıkış yakındır herhalde
    Geçen sene patron ciddi miktarda kasasında duran kağıtları 110-128 tl den satışını yaptı. Daha önce 60-90 tl aralığında sattıklarını geri almak yerine bu yolu seçti diye değerlendiriyorum.( o sırada belkide başka birileri tahtaya hakim olmuştu ve onlarla başa çıkamadı ve borsa dışı kağıtlarını devreye soktu
    ) Tekrar tahtaya hakim oldu.Bence şu anda alttan topluyor. Ne kadar sürer ?. Uzun zamandır, 68 e bölündüğünde ve son 15 tl den 90 tl lere çıktığında da hissede vardım. Şu anda toplamaya başladım ama patronun bu toplama işini çok uzun zamana yayacağı endişesi ile acaba zamanlama yanlış mı diye kendi kendimi sorguluyorum. Öte yandan hissenet te kimsecikler yok , o halde zaman yakın diye değerlendiriyorum.

5. takibe aldık bakalım..

nisan ayından itibaren buraya nokta bile koymamışlar...

NOKTA

126.80 ve 116.80 önemli.. habercı gelebilir..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

7. Halen ısrarla sürünüyor. Bize de sabırla beklemek düşüyor. Ayrıca ; 4,95 den işc satıp fmizp almakla da zamanlama hatası deyip avunuyorum. Bıkmak yok sabırla devam.

Sayfa 309/334 İlkİlk ... 209259299307308309310311319 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •