Sayfa 158/334 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258 ... SonSon
Arama sonucu : 2671 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: FMIZP - F-M İzmit Piston

1. Bakın hacim yapan İŞ yatırım.

Gedik şu bu ... Diğer kurumları zaten yazdım.
    Açık net.

Özellikle hacim yapanları takip edin.
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

2. Yine bazilari saldiracak ama guzel mal kitlediler 22 den falan millete , ne yazik ki oyle oldu galiba Bu kagitla ilgili tecrubelerim beni yaniltmiyorsa

Maxim al satçı olsan dediklerine eyvallah diyeceğimde. Hem uzun vadeci olup hemde bukadar sallamanı anlamıyorum. Bukadar olumsuzsan niye bekliyorsun. Bekleme sebebin nedir öğrenebilirmiyim.
    yazdıklarım tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir. Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

5. bence şikayet edecek bir durum yok, spekler istediğini yapsın, uzun vade düşünenler en çok kazancı fiyatların düşüşlerinden kazanırlar, bu durum uzun vade düşünenler için fırsat olabilir, 2 ayda %47 yükselmiş 2 günde %13 düşmüş, gayet normal, şimdilik döneceği yeri bekleyip görmek lazım, buralarda tutunması bile gayet başarılı sayılır bana göre... dışarıdan bakan biri olarak grafik pek sağlam durmuyor ve hala pahalı görünüyor, buraları destek yapıp yatay olarak da olsa kalmalı, son temettüye göre temettü verimi 19,68 fiyatı ile olarak %8,38 civarı makul fiyatlar, ama biraz daha düşerse %10 verim civarı olursa daha güzel olur,
    Başarı yolun sonu değil, yolun kendisidir... Başarı bir yolculuktur ve hiç bir zaman bitmez, asıl başarı yolda kalabilmektir...

6. Bekleme sebebim satarsam ucarsa bunun acisina dayanamam o sebeple tutuyorum, ben sattim uctu muhabbetini bilirsin, onun basima gelmesini istemiom. Eee madem ucacak diye inanmiosan Niye beklion dersen, yeter ki ucurmak istesinler haber uydururlar ne olacak

7.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Bekleme sebebim satarsam ucarsa bunun acisina dayanamam o sebeple tutuyorum, ben sattim uctu muhabbetini bilirsin, onun basima gelmesini istemiom. Eee madem ucacak diye inanmiosan Niye beklion dersen, yeter ki ucurmak istesinler haber uydururlar ne olacak
    Al benden de okadar. Sadece satarsam giderse bu sefer kafama sıkarım diye satmıyorum

8.  Alıntı Originally Posted by muhip57 Yazıyı Oku
    Al benden de okadar. Sadece satarsam giderse bu sefer kafama sıkarım diye satmıyorum
    Böyle sürekli karlılığı olan güzel temettü veren şirketler satılmaz yav ,karlılığı devam ettiği sürece düştükçe alınır bana göre, 2 aydır elinde tutan birisi için %30-40 artıda %10 da temettü alsa zaten % 50 yıllık kazanç olur, jantsa %100 yapmış ,bfren alkim temettü hisseleri çok kazandırdı bu sene, ve sanırım son 1-2 aya kadar toplayanlar geleceğin zenginleri olurlar gibi görünüyor, tabi fiyatlar hemen hepsinde şu an için çok şişti, biraz sindirilmesi lazım sanki
    Başarı yolun sonu değil, yolun kendisidir... Başarı bir yolculuktur ve hiç bir zaman bitmez, asıl başarı yolda kalabilmektir...

Sayfa 158/334 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •