Sayfa 234/334 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284 ... SonSon
Arama sonucu : 2671 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: FMIZP - F-M İzmit Piston

1. Battık desenize 20 ler mi gelir

2.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Bu saatten sonra bu kagitta yukselis bekleyenler , kibrista siyah ve kirmiziya koysa ayni sansa sahip olurlar , bu kagitta kucuk yatirimcinin rizki kalmadi gorusundeyim
    Sn.maximetu dediginizde olabilir,tam terside.sanirim siz 35 civarı çıktınız kağıttan.bilebilseydiniz 55 i beklerdiniz.nasipten öte köy yok..herkes nasibini yer..inşallah dediginiz gibi olmaz..ydt.

3. Sayın trkakp sizce ne olur taban mı

Alıntı Originally Posted by matdmr Yazıyı Oku
    battık desenize 20 ler mi gelir
    teşke gelse 20 lere ama gelmez artık

5.  Alıntı Originally Posted by matdmr Yazıyı Oku
    Sayın trkakp sizce ne olur taban mı
    Kardeşim bunun cevabını bilmek kainlik olur.hisse hacimsiz düştü,şahsi fikrim bürüt bilerek soktular.amac iki yönlüde olabilir.hisseye para girişi var ama hisse düşmüş.bu ya dibe yakın yada dip yapıp yükselecek.kac olur bilmem..herkes kendi durumunu değerlendirir.demem oki yüksekten yakalananlara satma fırsatı verecek kanaatindeyim.bu kesin böyle olacak demiyorum.benim beklentim bu yönde.al-sat-tut tavsiyesi degildir.yatirim tavsiyesi hiç değil.

6. Valla bu saatten sonra tahminde bulunmak zaten cok cok zor , tennaco olayi yoksa ki bence yok , fiyatlamanin mantik cercevesi disinda oldugunu gordugumden sattim , gerci bu tarz haberler bize gelmeden ati alan uskudari gecer

7. Yine üfürme başlamış.
    Hisse yok taban olur, yok 20 ye gelir.
    Daha iyisini söyleyeyim. Pazartesi İzmit de deprem olur ve merkez üssü fabrika olur.
    Fabrika yıkılır. Şirket iflas eder.
    Adama siz bu hisseyi tekrar aldırırsınız.
    Böyle saf Ky lar varsa ben bu şirketten en az iki defa ilave yüzde 50 kar yaparım alsat ile.
    Bu konuyu pazartesi etraflıca düşüneceğim.
    Şimdi geç oldu.
    Ben bizim şirket Ky larını kurt zannederdim.
    Ama hepsi kuzuymuş.
    Spek bu kuzuları çevirme yapar.

8. Size bir kahinlik yapayım.
    Yarın gaplı yukarı açar. Sonra 43 lere gelir. Sonra yeniden alır 47 lere yerleşir.
    Hani siz yapınca oluyor ya. Kahinlik.
    Bakalım benim yaptığım kahinlik tutacak mı yarın.
    EVLADDD....

Sayfa 234/334 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •