Sayfa 262/333 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312 ... SonSon
Arama sonucu : 2659 madde; 2,089 - 2,096 arası.

Konu: FMIZP - F-M İzmit Piston

1.  Alıntı Originally Posted by ssregitoss Yazıyı Oku
    55 tl diyor. Artık tabanları almadan önce düşünecektik. Bilanco da supriz birşey yok.
    55 i nerden çıkardınız?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

2.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    55 i nerden çıkardınız?

QUOTE=Umut0109;4654230]55 i nerden çıkardınız?
    Hocam sizin yorumlarınızı takip ediyorum biraz yüksekten giriş yapmış oldum ve terste kaldım ekleme yapmayı düşünüyorum dönüş olarak hangi rakamı ön görüyorsunuz ve sizin hedef rakamınızı bir sakınca yoksa öğrenebilirmiyim ytd kaydıyla teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi[/QUOTE]

Alıntı Originally Posted by ssregitoss Yazıyı Oku
    55 tl diyor. Artık tabanları almadan önce düşünecektik. Bilanco da supriz birşey yok.

3.  Alıntı Originally Posted by ssregitoss Yazıyı Oku
    teşekkürler. satamıyoruz ki direk tabana yapışıyor.

74 ten vermiştim 66 ya düşer diye. İki hafya geçti hala sattığım fiyata gelmemiş. Yanlış tahmin. Erken satmışız. 100 lerden çok rahat satarmışız. Hayırlısı herkese.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Arkadaşlar 3 gündür satış emri veriyoruz hemde tabandan kağıt satılmıyor sadece bist açılış seansına iletildi diyor. O kadar. Bu tek fiyat toplama yöntemi nasıl birşey nasıl işlem yapılabiliyor bir bilgisi olan varsa bilgi alabilirmiyim. Teşekkürler.

6. Arkadaşlar tek fiyat toplama ne zaman bitecek, bilgisi olan varmı? Volatili kagıtlarda caza mahiyetli SPK uygulaması sanırım.

7. bazı sitelerde 79. küsür alıcılı diye yazılmış inşallah son dk ensesi kalın bir puşt çıkmaz (satış) için. ceza 19 bitiyor takas dün bitmiş olmalı haberlere göre. bir çok sitede yazamıyorun ya şifer bloko edilmiş yenisi gönderildi diyor gelmiyor ya da yorumunuz degerlendirme aşamasında diye uyarıyor kendim bile akıl edemiyorum ne zaman sakıncalı piyade olmuşum..................

8. Teşekkür ederim arkadaş.

Sayfa 262/333 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •