Sayfa 266/334 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316 ... SonSon
Arama sonucu : 2671 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: FMIZP - F-M İzmit Piston

Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Şirket kar ediyor ama büyüme yok ? ! O nasıl oluyor ?
    Öz varlık yükseliyor
    Ben yatırım haberi hiç duymadım siz duydunuz mu insanları heyacanlandıracak yeni gelişmeler ? şirket eskidende güzel kar ediyordu düzenli sonra fiyat aniden fırladı. Bizde nemalandık. Tüm olay bu. Aşırı oynaklık yüzünden yatırımcı ilgisi arttı. Speklerde bunun farkında. Para kazanmanız yazı tura nın sonuçuna bağlı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,796
    Şirket büyüyor çünkü öz varlıkları artıyor . demek istedim siz fiyat yükselmesini büyüme olarak yazmışsınız .

Alıntı Originally Posted by ssregitoss Yazıyı Oku
    Ben yatırım haberi hiç duymadım siz duydunuz mu insanları heyacanlandıracak yeni gelişmeler ? şirket eskidende güzel kar ediyordu düzenli sonra fiyat aniden fırladı. Bizde nemalandık. Tüm olay bu. Aşırı oynaklık yüzünden yatırımcı ilgisi arttı. Speklerde bunun farkında. Para kazanmanız yazı tura nın sonuçuna bağlı.
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    6,796
    90.350 ve 90.80 e verdiklerimi bakalım ne kadar aşağıdan alacağım .
    82 Olurmu acaba ? Yoksa 97 ye mi gidecek ?

4.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    90.350 ve 90.80 e verdiklerimi bakalım ne kadar aşağıdan alacağım .
    82 Olurmu acaba ? Yoksa 97 ye mi gidecek ?
    selamalar baygeorge sizi burada görmek ne güzel kazancınız daim olsun.

5. bedesiz ihtimali olan hisseler uçtu kaçtı gitti, bu nalet hisse olduğu yere çakıldı kaldı. niye ki acaba.

6.  Alıntı Originally Posted by Commoner64 Yazıyı Oku
    bedesiz ihtimali olan hisseler uçtu kaçtı gitti, bu nalet hisse olduğu yere çakıldı kaldı. niye ki acaba.
    Hocam 15 liralardan geldi. Biraz insaf

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    6,796
    Her iki tarafıda tura olan para atarız . . .

Alıntı Originally Posted by ssregitoss Yazıyı Oku

8. Kitle be dostum.........!!!!

Sayfa 266/334 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •