Sayfa 332/334 İlkİlk ... 232282322330331332333334 SonSon
Arama sonucu : 2671 madde; 2,649 - 2,656 arası.

Konu: FMIZP - F-M İzmit Piston

1. aylardır gelen KAP haberleri... FMIZP.E işlem sırasında sürekli işleme ara verilmiş, tek fiyat emir toplama başlamıştır. Başkada bir şey yok..

2. BFREN Yüzde 1125 bedelsizi verdi. Orada artık gerçekler satılır mı göreceğiz. Ama sırada FMIZP var. Kardan çıkan BFRENli FMIZP e kapağı atacaktır.
    YAZDIKLARIM ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SADECE KİŞİSEL DÜŞÜNCELERİMDİR.

3. Ne kadar çırpınırsan çırpın, ne kadar silkelersen silkele, ben sana yapışmışım fakir sümüğü gibi bri kere. Bu gün ki fiyatının 10 katına gelmeden satmayı hiç düşünmediğim gibi BFREN in vardığı yerde elim tuşa gidebilir ancak.

4. Neden Bfren in hareketlerine göre kendine yön belirlemeye çalışıyor Bfren kadar prim mi yaptı sanki bırak piyasa koşullarına göre hareket etmesi gerekmez mi yatırımcısının sabrını mı sınıyor anlamış değilim neyse sağlık olsun
    Düşüncelerim sadece beni bağlar yatırım tavsiyesi olarak düşünülmesin saygılarımla

5.  Alıntı Originally Posted by Yorgun savaşçı Yazıyı Oku
    Neden Bfren in hareketlerine göre kendine yön belirlemeye çalışıyor Bfren kadar prim mi yaptı sanki bırak piyasa koşullarına göre hareket etmesi gerekmez mi yatırımcısının sabrını mı sınıyor anlamış değilim neyse sağlık olsun
    Düşüncelerim sadece beni bağlar yatırım tavsiyesi olarak düşünülmesin saygılarımla
    BFREN de koruktu sabırla üzüm oldu. Maşaallah verimli de. Sektörünün önderleri her zaman kendini gösterirler. Bu Kırmızı halıya çıkıp ödül alan sanatçı misali yıllardır böyle olmuştur. Sabırlı olan kazanır. Yapılan hareketler tahtayı izleyince buna işaret ediyor. Karar yatırımcınındır.

6.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    1 Ekimde meclisin açılmasıyla birlikte düşük sermayeli şirketlerin sermaye artırımı ile ilgili de çalışmaların olacağı söylentileri var. Bu yıl olmasa bile önümüzdeki yıl tam bir bedelsiz furyası ile karşı karşıya kalabiliriz.
     Alıntı Originally Posted by patience Yazıyı Oku
    Bir sene öncesine göre bosch fren fmizp u 3 e katlamış. 2 sene öncesine göre ise 5,5 a katlamış.bu hareketlenme bosch sayesinde gelen alımlarla oluştu görünüyor. Ancak yoğun alımlar kimin tarafından yapılıyor. Çünkü bu senette hisselerin büyük kısmı birilerinde (büyük ihtimalle Dereli de). Kendisi satmadığından az bir talep ile tavan oluşuyor. Fiyat dengelendiğinde oluşan yeni fiyat çevresinde gene Dereli'nin gene alımlara devam edeceğini düşünüyorum.
    Hakim ortak ortamı uygun gördüğünde bosch dakine benzer çıkışı yapacaktır.
    Not:
    Fmizp un 01.02.2008 tarihinde yapılan bedelsiz sermaye artışın 69 misli idi. O zaman senet 60 liralardan 2000 üstüne çıkmıştı. Şu anda sermaye artışı söz konusu olsa kanımca 15-20 civarında veya daha üstü olabilir. Günümüzdeki enflasyon gözönüne alındığında daha yüksek bedelsiz artımı yaparak dah yüksek noktalara getirmek isteyebilir. Bu nedenle yakın zamanda bedelsiz yapmaz diye düşünüyorum. Yeni fiyat seviysi270tl civarında olabilir.
    şimdiki seviyesi ne olur sence

7. %4 eksi açmasının sebebi bilançosumu acaba?

8. City son bir ayda takastaki payını yaklaşık %5 arttırmış özel bi nedeni varmı arkadaşlar.

Sayfa 332/334 İlkİlk ... 232282322330331332333334 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •