Sayfa 110/334 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon
Arama sonucu : 2671 madde; 873 - 880 arası.

Konu: FMIZP - F-M İzmit Piston

1. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

2. Allahım akıl ver kullarına

3. Savaş ortamı bitmese de yumuşadı.
    Bu hisseye olumlu yansır.
    Herkese geçmiş olsun.
    ABD istemeye istemeye geri adım attı.
    S 400 LERİN canını yiyeyim.
    Ve tabi ki aslan ordumuzun.
    Bu bölge yumuşadı mı dünya yumuşar.
    Ve pistonları çalışır.
    Tekrar geçmiş olsun herkese.

4. Maxiiimmm.
    Bana 220 yaptır.

21.40 son direnç. 21.40 üzeri direnci maximin sattığı yer belirleyecek ��. Şaka bir yana 120 saatin dolduğu salı gecesi önemli. ABD ye güven olmaz. Msci %4 yapmış. Endeks %3 -4 gaplı açabilir. Bakalım pistonumuz ne yapacak.
    yazdıklarım tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir. Yatırım tavsiyesi değildir.

geçen bu grafiği çizmiş endeksten dolayı atmamıştım. Bakalım hayaller gerçek olur mu. benzer bir oluşum var bakalım sonuda benzeyecekmi. yatırım tavsiyesi değildir...
    yazdıklarım tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir. Yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by O_S_M_A_N_L_I Yazıyı Oku
    Arkadaşlar gördüğünüz gibi VW'nin de gitmeye niyeti yok.(operasyonlar sebebiyle beklemede)

3 tarafı denizlerle kaplı 82 milyonluk bir pazar. Hem burda satışını yapacak hem de birçok yere rahatça mal gönderebilir.
    Denizden karadan her şekilde.
    Avrupa, Ortadoğu, Afrika, Rusya, Türki cumhuriyetler, Asyaya yakın.

Adet bazında Avrupa'ya en fazla ihracat yapan ülkeyi mi bırakacak?
     Alıntı Originally Posted by O_S_M_A_N_L_I Yazıyı Oku
    Daha dün yazdım. Buyrun açıklama geldi:
    "VW, şu anda yatırımı durdurmuş durumda değil. Bunu net bir şekilde ortaya koyalım. VW yatırımı devam edecek. Şirket kuruldu biliyorsunuz. Bir 'on hold'a (beklemeye) alınmış durumda, o da mevcut konjonktürden kaynaklanan bir şey... Bununla ilgili sürekli spekülasyonlar çıkarılması da aslında hoş değil. Sonuçta şirketin yönetim kurulu bir karar almış. O karar çerçevesinde şirket de kurulmuş, gerekli adımlar da atılacak. Ben orada bir olumsuzluk görmüyorum."

https://www.dunya.com/sektorler/otom...-haberi-455444
    Dün de yazmıştım. Bulgarlar teşviki ikiye katlamışken VW burda kalıyor.
    Peki Bulgarların bu teşviki 2'ye katlaması size ne anlatıyor?
    Kaçan balık büyük olur.

"Alman otomotiv devi Volkswagen'ın (VW) kuracağı yeni fabrika için yer arayışında Türkiye'nin en ciddi rakibi olan Bulgaristan, fabrika için vereceği devlet teşviki miktarını ikiye katladı.

Bulgaristan'ın eski cumhurbaşkanı Rosen Plevneliyev, Alman "Frankfurter Allgemeine Zeitung" gazetesine verdiği demeçte, yeni fabrika için teklif ettikleri devlet teşvikini iki kat artırmaya hazır olduklarını kaydetti."

https://www.dw.com/tr/bulgaristan-vw...%B1/a-50850154
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

8. FMİZP
    Bu gelişmeden sonra ABD de yaptırımları kaldırıyor.
    VW bu durumda ne yapar.
    Türkiye gibi ülke kaçar mı?

Ucuz iş gücü, güçlü tedarik sanayii, iyi bir pazara ve coğrafi olarak denizden karadan birçok yere kolayca gidilebilecek konumda olan 82 milyonluk bir ülke.

GERÇEK DEĞER ve BEKLENTİLER.
    Bırakın tahtacı adeta beleşe mal dağıtsın.
    Sonra geri alır onları
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

Sayfa 110/334 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •