Special Days Image
Sayfa 267/334 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317 ... SonSon
Arama sonucu : 2666 madde; 2,129 - 2,136 arası.

Konu: FMIZP - F-M İzmit Piston

1. İşte buuuuuu.............!!!!!!

Tavanda bekleyen lot sayısı 27 bin lot..........!!!!!!!

2. Tavanda bekleyen lot sayısı 41 bin lot........41 kere maşallah........!!!!!

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443
    Tatar ve kankiler sayısı çok fazla her yerde malları küçük yatırımcıya teslim ediyor. Küçük yatırımcı dostu gibi görünen Boğa kılığına giren AYl. Geçmişte Beyaz neler yapmış 1.00 Beyaz 100.00 ve üzeri fiyat sözde Tatar alış yapmış yersen😂😂😂😂.. Sonra ne olmuş paraşütsüz düşüş 4.00... Tatar her zaman Boğa postuna bürünmüş bir AYl'dır. ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

4.  Alıntı Originally Posted by ayıboğa Yazıyı Oku
    Tatar ve kankiler sayısı çok fazla her yerde malları küçük yatırımcıya teslim ediyor. Küçük yatırımcı dostu gibi görünen Boğa kılığına giren AYl. Geçmişte Beyaz neler yapmış 1.00 Beyaz 100.00 ve üzeri fiyat sözde Tatar alış yapmış yersen��������.. Sonra ne olmuş paraşütsüz düşüş 4.00... Tatar her zaman Boğa postuna bürünmüş bir AYl'dır. ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR
    Enver Çevik Ağam sagolasin. Senin nicklinlerinden küfür yemek benim için bir şereftir. Önünde saygıyla egiliyorum

5.  Alıntı Originally Posted by ayıboğa Yazıyı Oku
    Tatar ve kankiler sayısı çok fazla her yerde malları küçük yatırımcıya teslim ediyor. Küçük yatırımcı dostu gibi görünen Boğa kılığına giren AYl. Geçmişte Beyaz neler yapmış 1.00 Beyaz 100.00 ve üzeri fiyat sözde Tatar alış yapmış yersen��������.. Sonra ne olmuş paraşütsüz düşüş 4.00... Tatar her zaman Boğa postuna bürünmüş bir AYl'dır. ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR
     Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    Enver Çevik Ağam sagolasin. Senin nicklinlerinden küfür yemek benim için bir şereftir. Önünde saygıyla egiliyorum
    Hatip agam bırakma bu piyasayı ayılara.. Adamın kralı hatıp, ky dostu hatipp...malı enver dayıya devredelım..

Ne yapıp edip elimden ardyz leri almıştı.. Yok obo var yok tobo var deyıp dökmüştü bizi..!!!!!!

Bfrene de girebilirler..!!!!

Vay anasını pıyasaya bak!!!!!...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Enver ağa şu mübarek kardeşler mi dostlar onlar benim 15400 TL yi 105000 yaptı 10 günde aynı sermaye ile bu kadar kazanan hisse.nette kim var
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Hatip agam bırakma bu piyasayı ayılara.. Adamın kralı hatıp, ky dostu hatipp...malı enver dayıya devredelım..

Ne yapıp edip elimden ardyz leri almıştı.. Yok obo var yok tobo var deyıp dökmüştü bizi..!!!!!!

Bfrene de girebilirler..!!!!

Vay anasını pıyasaya bak!!!!!...
    SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Sabah klnma da iş yatırım vardı muhtemel Enver ağa idi ben parayı qnbfb klnma hubvc ve Etiler de kazandım Tatar kardeş bunun dışında hep çerez

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Klnma tavana gidiyor

Sayfa 267/334 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •