Sayfa 205/334 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon
Arama sonucu : 2668 madde; 1,633 - 1,640 arası.

Konu: FMIZP - F-M İzmit Piston

1. Evlad sende daha yüzde 30 mal var.
    Eeee 50 bin lotun vardı. Kaldı 15 bin lot.
    O da yeter.
    Gitmezsin max sen buralardan.
    Haa tamamını satıp gidersen yolun açık olsun.
    Bizim lotlar az. Az olunca da kıyamıyoruz.
    Ben biraz daha zorlayacağım şansımı.
    Ne de olsa çok bekledim.
    Ama geri gelir korkusu yaşıyor musun dersen EVET derim.
    Bakalım bu hafta son kararımı vereceğim.
    Belki bir anda bu aşkı ben de sonlandırıp yeni hisselere yelken açarım.

2. Bir parmak tuşta, beyinden gelecek emri bekliyorum. O an iş biter. Olur da sert bir geri çekilme olursa tekrar giriş yapabilirim.
    Bunu zaman gösterecek.
    İyi kazandık bu hafta.

3. Çok güzel fiyatladı beklentileri.
    Yılların bekleyişini mutlu sonla bitirdi.
    Hani az biraz daha yükselse çok gözzell, çok dadlı olur.
    Gözümüz doymuyor mu ne

4. Maximetu dostum hayrını görsün alan ben hala satmadım 3000 lotla devam ediyorum bu hissedeki beklentim 60 civarları 8 yıllık trent kırıldı ahtapod u yanlız bırakmaman lazımdı şimdi canı sıkılacak buralarda

5. 2020 de 45 mly. ve üzeri kar gelirse (gerçekleşme olasılığı oldukça yüksek) bu rakamların normal olduğunu düşünüyorum temettüyü de hesaba katıyorum..

6. Sagolasin sayin celik comak
    Bosh ile birlikte gitmesi hosuma gitmedi , hisse ozelinde bir durum olmadigina kanaat getirdigim icin komple vedalastim. Ancak gordugum kadariyla 1-2 gun daha gideri olabilir , sattim rahatladim firsat gordugum yuzde 25/30 net birakacak kagitlar radarimda burada onu riskli sekilde bekleyecegime, o kagitlarda rizkimi ararim , benim icin pistonla isim bitmistir.. buralara gelir sizi ziyaret ederim , sattim ama dussun kafasinda degilim , gonlunuze gore olsun hepinizin ben alacagimi aldim biraz zaman aldi ama uzmedi en sonunda en azindan ..bir daha patron sirketine bulasmam, bulasirsam da sictigi boku bile analiz ederim .

7.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Maximetu dostum hayrını görsün alan ben hala satmadım 3000 lotla devam ediyorum bu hissedeki beklentim 60 civarları 8 yıllık trent kırıldı ahtapod u yanlız bırakmaman lazımdı şimdi canı sıkılacak buralarda
    Aynen bende yarısını 25,5-34,8 arası toplamda 30 ortalama ile bosalttım. Pzrtesi salı elim tetikte olacak..

8. Hayırlısı olsun ne diyelim.
    Kısmet ten ötesi yok.
    Bizden alacak olanların da kar etmesi dileğiyle.

Sayfa 205/334 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •