Sayfa 111/428 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon
Arama sonucu : 3417 madde; 881 - 888 arası.

Konu: VAKFN - Vakıf Finansal Kiralama

1. haftaya da böyle devam eder günlük 3,5 düşerse 2.00 li seviyeleri görürüz gibi bir his var içimde...

gorecez bakalım suan satanlarmı yoksa bızmı dogru olanı yaptık bende merak edıyorum
    Yazdıklarım hıcbır sekılde yatırım tavsıyesı degıldır. Tamamen saçmalamadır.
    Yatırım Tavsiyelerini sadece Yatırım Danışmanlığı Yetki Belgesine sahip olan kurumlardan alınız.

3. 2 boşluk var yukarıda 3,09₺; aşağıda 2,01₺
    kapanacaktır lakin önce hangisi?
    YTD

4. MAKTK Topiğinden
    Alıntı Originally Posted by sancaktar

Bana göre tüm dünyada borsa tamamen insanların algıları ve pisikolojileri üzerine kurulmuş bir sistem üzerinde yürüyor,o teknikler grafikler hep yatırımcıların hangi pisikolojiyle al yada sat emirleriyle oluşan şeyler,peki bunu nasıl başarıyorlar?tabiki görsel ve yazılı basın yoluyla ! Haberlerle beklenti algısı oluşturup yatırımcı topluyor veya yatırımcı silkeliyorlar
    "Aynı yerde alalım aynı yerde satalım diye teknik analiz detek direnç diye birşey icat ettiler ve bize yutturdular senelerce
    Bize önce kuralları öğrettiler..sonra burada bunu yap dediler..ve orada ne yapacağımızı hep önceden bildiler,zaten senin nerede ne yapacağını bildikleri içinde hep senden önce sattılar veya hep senden önce aldılar aslında tüm olay bu kadar basit !

Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

7.  Alıntı Originally Posted by husomacit Yazıyı Oku
    bu fıyattan satanlar kactan aldılar cok merak edıyorum......
    yada zararınamı verıyrolar nedır
    2013 yılı ocak ayından 2016 eylül aylarıydı galiba ... elimde 1.03 maliyetle bekliyordum... lanet ettim kağıda... 1.36 ları 7-8 ayda bir deneyip geliyordu... hep bekledim bir gün ralli yapacak diye... ama nasip değilmiş... sizin sözünüze geleceği kaçtan aldıki satıyor diyorsunuz.... benim yukarıda yazdığım maliyetime bakarsaniz kaçtan aldıklarını görürsünüz.... ben 1.15 deen vedalaştım kağıt bir hafta sonra ilk hareketini yaptı.... sonra tekrar 1.56 lara kadar geldi... alayım dedim ama dedimya nasip değil diye... bir ayı geçgin oyalandı ve bir daha.... şimdi bu seviyelerde.... adam bıkmadan usanmadan ki benim satın aldığım tarihten öncede topluyordur.... yılmadı bıkmadı mal topladı... çok özür dilerim hepinizden ki gerçeği söyleyeceğim.... bu topladığı malları hepinize iteledi.... elinden malı nasıl çıkaracak... tabiki yükselterek.... hepinize bol kazançlar.... ytd...

8.  Alıntı Originally Posted by sertçetin Yazıyı Oku
    2013 yılı ocak ayından 2016 eylül aylarıydı galiba ... elimde 1.03 maliyetle bekliyordum... lanet ettim kağıda... 1.36 ları 7-8 ayda bir deneyip geliyordu... hep bekledim bir gün ralli yapacak diye... ama nasip değilmiş... sizin sözünüze geleceği kaçtan aldıki satıyor diyorsunuz.... benim yukarıda yazdığım maliyetime bakarsaniz kaçtan aldıklarını görürsünüz.... ben 1.15 deen vedalaştım kağıt bir hafta sonra ilk hareketini yaptı.... sonra tekrar 1.56 lara kadar geldi... alayım dedim ama dedimya nasip değil diye... bir ayı geçgin oyalandı ve bir daha.... şimdi bu seviyelerde.... adam bıkmadan usanmadan ki benim satın aldığım tarihten öncede topluyordur.... yılmadı bıkmadı mal topladı... çok özür dilerim hepinizden ki gerçeği söyleyeceğim.... bu topladığı malları hepinize iteledi.... elinden malı nasıl çıkaracak... tabiki yükselterek.... hepinize bol kazançlar.... ytd...
    Hisseyi, satmiş çıkmışsın niye bunları yazıyorsun 'ki?

Sayfa 111/428 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •