Sayfa 13/428 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 3417 madde; 97 - 104 arası.

Konu: VAKFN - Vakıf Finansal Kiralama

1.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    vakıf yatırım ortaklıgının da takasını paylasa bilirmisiniz

2. Demekki kağıtta kimse kalmamış p tesi metro bosaltma yapmaz ise bu kağıt baya gider 5,6 milyon kagidi nasıl çıkacak yukari cekmeden çıkmaz ınşallah p tesi biraz daha yukari yapar ve metro cikmaz metro niye bu kadar aldı acaba bilgisi olan varmi

3.  Alıntı Originally Posted by berkay26 Yazıyı Oku
    Demekki kağıtta kimse kalmamış p tesi metro bosaltma yapmaz ise bu kağıt baya gider 5,6 milyon kagidi nasıl çıkacak yukari cekmeden çıkmaz ınşallah p tesi biraz daha yukari yapar ve metro cikmaz metro niye bu kadar aldı acaba bilgisi olan varmi
    Ben varım 4-5 ay önce 2.650 den yakalandım bekliyorum. benim kağıttaki payım 100 milyonda 1 dir ama yinede varım toplam lot 4.040

4.  Alıntı Originally Posted by muzo Yazıyı Oku
    Ben varım 4-5 ay önce 2.650 den yakalandım bekliyorum. benim kağıttaki payım 100 milyonda 1 dir ama yinede varım toplam lot 4.040
    Demekki senden baska kinse kalmamış

5.  Alıntı Originally Posted by berkay26 Yazıyı Oku
    Demekki kağıtta kimse kalmamış p tesi metro bosaltma yapmaz ise bu kağıt baya gider 5,6 milyon kagidi nasıl çıkacak yukari cekmeden çıkmaz ınşallah p tesi biraz daha yukari yapar ve metro cikmaz metro niye bu kadar aldı acaba bilgisi olan varmi
    Usta en son avgyo da metro almıştı 20 kademede sattı şimdi 6 milyon lotta 20 kademede satsa 1.2trilyon kâr etmiş olmazmı
    P.tesi neticede millet kağıda 2 üzerinde atlayacak bakalım bundaki vurgunları kaç trilyon olacak

6. Kipada kötü yakalandık rakamları aynıydı 2,04 çizmişti 2,12-2,14 açtı açılmadan satmadık 2,12 satışa bastım gitmedi şuan hali ortada kâr cebe yakışır demedik elimize verdiler
    Bakalım bu napacak p.tesi tutunacak mı 2 üzerinde

Sayfa 13/428 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •