Sayfa 160/428 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon
Arama sonucu : 3417 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: VAKFN - Vakıf Finansal Kiralama

1.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Şuanki rakamları ucuz değilki,brütten çıkana kadar buralarda tutup brütten çıkınca ele verirsede kimse şaşırmasın,yeni ky çekmek için boşluk varsa biraz yukarı yapabilir
    Elinde olanlara bişey demiyoruz yeni girecekler dikkat etmeli
    brütten çıkınca tabi bi anda da aşağı yapabilir ama daha fazla sazan çekmek için ben yine 1-2 tavan yaptırır diye düşünüyorum. galip amcanın adı nugyo da da geçiyor bu aralar.

ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by viva Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun, zararda değilim şuanki fiyatla ama ben bürüt takastan çıkışı görmek istiyorum. İllaki gidecek diye birşey yok. İşlem hacmi yok. Herşey olabilir. 2 de olsa 3 de olsa satmayacağım. 4 de düşünürüm.
     Alıntı Originally Posted by viva Yazıyı Oku
    Benim durum aynı, değişen birşey yok
    Aynen devam
    Neredeyse bürütü bitirdik yine de güzel tutundu. Vermedim yola devam, 4 e düşüneceğim.
    bugün verdim güzel bir karla kalanlara bol kazançlar. Uzun bir bekleme yaptık ama deydi. Hedefim 4 tü ama maalesef çok oyalanıyor. Kısmet bu kadarmış. 3.47 ye razı olduk.

hisse,internet işlemlerine kapalı diyor,,,,peki hisseler çuvalla mı alınıp satılıyor

4. Viva acele etmissin. Yarin tavan olacak. Cunku pay sahibi olmak icin son gun yarin

5.  Alıntı Originally Posted by muzo Yazıyı Oku
    Viva acele etmissin. Yarin tavan olacak. Cunku pay sahibi olmak icin son gun yarin
    bugün sabah bekliyordum son dakikaya bırakmaz diyordum ama olmayınca biraz da ondan şüphelendim açıkcası. yapacak bir şey yok artık tahta sana emanet. Herkes hedefine ulaşır inşallah.

6.  Alıntı Originally Posted by muzo Yazıyı Oku
    Viva acele etmissin. Yarin tavan olacak. Cunku pay sahibi olmak icin son gun yarin
    Ne payı biraz açabilir misiniz konuyu.

7.  Alıntı Originally Posted by MHU Yazıyı Oku
    Ne payı biraz açabilir misiniz konuyu.
    Büyük ihtimalle çarşamba günkü toplantıda Yüzde 25 bedelsiz verilecek. Yarın pay sahibi olmanın son günü.

8. Maliyet 5 ccivari. Biraderin 4.59. Cikiyor cikiyor gibi ama zarar erimiyo mk nasil gecirdiyse galip adisi

Sayfa 160/428 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •