Sayfa 286/428 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386 ... SonSon
Arama sonucu : 3417 madde; 2,281 - 2,288 arası.

Konu: VAKFN - Vakıf Finansal Kiralama

1.  Alıntı Originally Posted by muzo Yazıyı Oku
    eğer uzun vadeci olacaksanız benim size önerim. aselsan ülker banvit gibi şirketler çok düştü dip seviyesini görüp fark edip. onlara girerseniz uzun vade de onlardan kar etme olasılığınız vakfn den kar etme olasılığınızdan daha fazla.

vakfn kadar ******** adi onursuz bir kağıt yok.. 1.850 nasıl bildiysem 1.450 de gelecek diyorum.
    5 den verdiğim banvit. Zirveden dönen aselsan sürekli satış haberleriyle gündeme gelen ülker uzun vade kağıdı olamaz. Thy garan soda eregli petkim uzun kağıdıdır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. kkk1976 ben zarar ettim siz de zarar ederseniz inan mutlu olmam. inşallah senin dediklerin olur.. ama 2.850 de iken aynı senin gibi çılgınlarca kağıdı öven kağıt yükselecek diyen arkadaşlar vardı. sonucu gördük. neyse 10 ay sonra tekrar bakıcam. hayırlı bol kazançlar

3.  Alıntı Originally Posted by muzo Yazıyı Oku
    kkk1976 ben zarar ettim siz de zarar ederseniz inan mutlu olmam. inşallah senin dediklerin olur.. ama 2.850 de iken aynı senin gibi çılgınlarca kağıdı öven kağıt yükselecek diyen arkadaşlar vardı. sonucu gördük. neyse 10 ay sonra tekrar bakıcam. hayırlı bol kazançlar
    Şirketlerde dahil kimse zarar etmesin tabi ki. Ama her kağıt olurunu bulur bi gün. Bu kağıt için vadenin o kadar uzak olduğunu sanmıyorum sadece

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by muzo Yazıyı Oku
    2.850 den sattım paramın %50 sini kaptırdım. sizin aklınıza uyup bekleseydim %85 ni kaybetmiş olacaktım. ben beklerim çıkar paramı kurtarırım diyorsunuzda inşallah çıkar kurtarırsınız. ama diyelimki 6 yıl çıkmadı veya 10 yıl çıkmadı. 10 yıl sonra bekleyip paranızı kurtardığınızda zaten yine paranızın %80 ni enflasyona kaptırmış paranızı hiç etmiş olacaksınız. inşallah 1-2-3 yılda çıkarda kurtarırsınız. ama hiç zannetmiyorum...

10 ay sonra yine girer bakarım don kalmış mı gitmiş mi konuşuruz sizinle... hayırlı kazançlar bol bekleyişler....

satıp başka kağıda geçseniz onunda ne olacağı belli değil %80 ihtimal bi kazıkta orada gelir. borsa değil kumar devlet borsada kara para aklar galip öztürk gibi ler fink attığı sürece don kalmaz
    İyi niyetli biri olmadığın aşikar burdan zararla çıkmışsın ve anladığım kadarıyla bu hissede bir kuruş yatırımın yok ve milletin kafasını bulandırmak için boş boş yazıyorsun şimdi soruyorum ben kazansam sana ne faydası var zarar etsem ne faydana burda beyhude konuşup milletin vebaline neden giriyorsun parası olmayanın buda zaten işi yok olanda kar etmesinide zararına katlanmasınıda göze alarak burda zaten boşuna küfür ettirtme kendine 300e yakın yorumun var maşallah hep yanar döner cümleler dansöz gibi kıvırıyorsun hep

MB & Ö

5. Kağıt pahalı değil defter değeri 1 tahminime göre tahta yapıcının maliyetini bile kurtarmıyor döviz bazında durum daha kötü daha iner mi derseniz indirebilir ancak acıtır zaten tahtada fazla mal yok bırakın milyonlarca lotun sahibi düşünsün siz rahatınıza bakın, ha yüksekten alan tatbiki risk alır siyasi ekonomik konjonktür tatbiki risklidir ancak şu geldiğimiz fiyata satın demek de biraz art niyetli davranmak olur her ne ise borsaya giren zaten bunları bilir herkesin aklı kendine yeter kimse yırtınmasın saygılı olsun yeter

6.  Alıntı Originally Posted by muzo Yazıyı Oku
    eğer uzun vadeci olacaksanız benim size önerim. aselsan ülker banvit gibi şirketler çok düştü dip seviyesini görüp fark edip. onlara girerseniz uzun vade de onlardan kar etme olasılığınız vakfn den kar etme olasılığınızdan daha fazla.

vakfn kadar ******** adi onursuz bir kağıt yok.. 1.850 nasıl bildiysem 1.450 de gelecek diyorum.
    Senin önerdiğin kağıtların tamamı balon olmuş kardeşim.yıl başında 9.000 TL'den Aselsanı almayanı döbüyorlardı. Lütfen milletin kafası karıştırma. Bu kağıt gidecek, sende arkasından baka kal dur. Şu an çok çok ucuz.

7. Cok kisa bir bilgi paylasmak isterim ki kagidin 5.5 denen sevyelere gelmesi Galip Özturk denen metro hold. Sahibi adamin vurgun yapip kacmasidir. Ki yakin zamanda bera hold. Icbct kilergyo gibi firmalardaki hareketler de kendisine aittir. Ama bir dur diyebilen kimse de yoktur. Ytd.

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by gogowell Yazıyı Oku
    Cok kisa bir bilgi paylasmak isterim ki kagidin 5.5 denen sevyelere gelmesi Galip Özturk denen metro hold. Sahibi adamin vurgun yapip kacmasidir. Ki yakin zamanda bera hold. Icbct kilergyo gibi firmalardaki hareketler de kendisine aittir. Ama bir dur diyebilen kimse de yoktur. Ytd.

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Farketmez davet edelim yine gelsin Uçurulacak fiyatlara döndü zaten

Sayfa 286/428 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •