Sayfa 4/427 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 3416 madde; 25 - 32 arası.

Konu: VAKFN - Vakıf Finansal Kiralama

1.  Alıntı Originally Posted by simsek2323 Yazıyı Oku
    Ben sattım yeter bukadar işkence hakkım haram olsun
    mynete de yazmışsın aferin tebrikler... haram helal olayına girmek saçma bence, acele paraya ihtiyacı olanın borsada işi yok sabretmek lazım...

2. Aldatanlara haram olsun

3.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    Sayin muzo neden boyle tavandan 1 er lot alma ihtiyaci duydunuz. Neyi anlamak ve test etmek istiyorsunuz

Sent from my LG-H735 using hisse.net mobile app
    kardeşim 2.650 maliyetim var fena çaktılar. elim kolum bağlanmış bekliyorum. borsadan çok iyi anlamıyorumda.
    bir yerde tavan veya taban a emir girerseniz ona göre etkilenir kağıt diye bir yazı okumuştum. bende bir umut her gün tavan a emir vereyim diye deneme yapmıştım. çok fena dolandırdılar 3.080 gören kağıt 4-5 günde 1.50 ye düştü

4.  Alıntı Originally Posted by muzo Yazıyı Oku
    kardeşim 2.650 maliyetim var fena çaktılar. elim kolum bağlanmış bekliyorum. borsadan çok iyi anlamıyorumda.
    bir yerde tavan veya taban a emir girerseniz ona göre etkilenir kağıt diye bir yazı okumuştum. bende bir umut her gün tavan a emir vereyim diye deneme yapmıştım. çok fena dolandırdılar 3.080 gören kağıt 4-5 günde 1.50 ye düştü
    öncelikle geçmiş olsun,şu durumda bu fiyatlardayken tavana emir verirse zaten2,05 cıvarı bır fıyata denk gelirki zararın zaten cıkmaz...bir hareket yapacak ama once sızın gıbı yukardan avladığı arkadaşları dokmesı lazım,sabırla işi çözebilirsin ancak bu sana NE KADAR ZAMANA malolur bilemem.

5. sağolasın dediğin gibi zamana bıraktım fakat 11.000 TL para 3 sene mevduat faizinde kalsa 14.500 TL yapıyor.
    bu kağıt beni 3 sene bekletip paramı kurtarsa yine param 3.500 TL kaybetmiş olacak. her türlü kayıpta olacam. normalde bu kağıda girmezdim bilmediğim kağıtlara girmiyordum bi arkadaşım önermişti sonra olan oldu battık.

6.  Alıntı Originally Posted by didim2010 Yazıyı Oku
    Sayın didim2010 deniz yatırım ve ziraat yatırımda açığa satış mı var. Teşekkürler

Sent from my SM-N9000Q using hisse.net mobile app

Sayfa 4/427 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •