Sayfa 90/428 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon
Arama sonucu : 3417 madde; 713 - 720 arası.

Konu: VAKFN - Vakıf Finansal Kiralama

1. İstanbul Takas ve Saklama Bankası A.Ş. Duyurusu

Özet Bilgi

İşleme Açılan Temerrüt Sırası

Açıklamalar

Takasbank Ödünç Pay Piyasası'nda henüz yerine getirilmeyen bir yükümlülük dolayısıyla oluşan temerrüt açığını kapatmak üzere VAKFN.TE pay sırasında temerrüt alışı yapılacaktır. Temerrüt alışının takası BUGÜN (20.03.2017) gerçekleşecektir. SATIŞ emirlerinizi ilgili pay sırasına girebilirsiniz. (Miktar: 20.000 adet)

2.  Alıntı Originally Posted by bilalc Yazıyı Oku
    İstanbul Takas ve Saklama Bankası A.Ş. Duyurusu

Özet Bilgi

İşleme Açılan Temerrüt Sırası

Açıklamalar

Takasbank Ödünç Pay Piyasası'nda henüz yerine getirilmeyen bir yükümlülük dolayısıyla oluşan temerrüt açığını kapatmak üzere VAKFN.TE pay sırasında temerrüt alışı yapılacaktır. Temerrüt alışının takası BUGÜN (20.03.2017) gerçekleşecektir. SATIŞ emirlerinizi ilgili pay sırasına girebilirsiniz. (Miktar: 20.000 adet)
    cuma günü bir arkadaş demişti tebrik ederim kendisini sanırsam az da olsa iyi bir haber

3. Bende öyle tahmin ediyorum en azından can suyu olabilir. Ytd

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Brüt takasın süresi 3 ay olarak belirlenmiş.Peki bu uygulamanın daha erken sonlandırılması gibi bir ihtimal olabilir mi.

5. Bir avgyo zaferinden sonra inşallah vakfn de giriyorum. Hadi bismillah.ytd

Satmiyorum beklicem bu fiyattan satıp parami çöp etmek istemiyorum inş yukarılara gelir ilk 2 gün en çok korktugum gündü. Bugün taban kapatmassa iyi

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım hıcbır sekılde yatırım tavsıyesı degıldır. Tamamen saçmalamadır.
    Yatırım Tavsiyelerini sadece Yatırım Danışmanlığı Yetki Belgesine sahip olan kurumlardan alınız.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    georgia-china-istanbul
    Gönderi
    448

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. google a vakfn yazdığınızda bir grafik çıkıyor oradaki grafikte maks yılı işaretlediğinizde düz çizgiye baktığınızda en az 10 kere 5-6-7-8-9 lu rakamlara çıkmış ve geri 2 li rakamlara düşmüş. Luna park gibi çıkıyor iniyor çıkıyor iniyor 10 kere !!
    galip bu operasyonun üstüne alcatel girmiş demekki devlet parası ve tanıdığı olana dokunmuyor parası ve tanıdıkları olan dolandırıcılık yapabilir adam öldürebilir gürcistana kaçıp adeta feto gibi ekonomik darbe ler yapıyor. abd pensilvanyadaki yetmedi şimdide gürcistandaki çıktı başımıza. nasıl bir devlet bu ?

Sayfa 90/428 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •